21.5 C
Jindřichův Hradec
27.05. 2024
Články

Písničky Petra Nováka znovu ožijí v Jindřichově Hradci

V kostele sv. Jana Křtitele se 6. září 2020 od 17:00 hodin bude konat koncert Klaunova zpověď k poctě Petra Nováka v podání pětice plzeňských muzikantů, kteří si říkají Petr Novak Forever.

Petr Novák Forever„Nejsme revival, nezpíváme ani nevypadáme jako Petr Novák a ani se o to nesnažíme. Písničky jsme přearanžovali do komorní akustické podoby a nabídneme je posluchačům společně s Novákovým životním příběhem, který během pořadu vyprávíme,“ říká Jiří Bláha, kapelník formace.

Zazní hity jako Co je to láska, Hvězdičko blýskavá nebo Povídej. Nejen tyto poklady se dostanou v živém provedení k posluchačům v rámci „Tour 75“. Kapela si pro svůj recitál vybírá zajímavé a netradiční prostory. O netypickém pojetí skladeb svědčí nástrojové složení – piano, akustická kytara, akordeon, dechové nástroje a rytmické nástroje.

V den výročí nedožitých 75. narozenin tohoto rytíře českého bigbítu, tedy 6. září, formace odehraje koncert v kostele sv. Jana Křtitele v J. Hradci, kde Petr Novák odehrál v roce 1997 svůj poslední koncert.

Vstupenky na koncert je možno zakoupit v předprodeji na pokladně Muzea Jindřichohradecka ve Štítného ulici za 150 Kč, na místě bude vstupné činit 190 Kč.

Kontakt: Jiří Bláha – tel: 723 947 174

www.petrnovak.live

Petr Novák Forever