18.3 C
28.04. 2024

Po vítězství ve Vršovicích jsou házenkářky na třetím místě ligové tabulky

Sokol Vršovice A / Házená Jindřichův Hradec 30:36 (14:17) – 1. LIGA ŽEN 15.10.2023 –

„Ve Vršovické obloukové hale se nám nikdy dobře nehraje, o to jsou tyto body cennější. Vršovice jsou náš velký rival, rozhodně z nich máme velký respekt. S tím jsme i nastupovali do zápasu, že to nebude jednoduché, že se musíme od začátku koncentrovat hlavně na obranu a to se povedlo. Měli jsme výborný vstup do utkání, po prvních pěti minutách, kdy jsme stejně jako domácí nemohli překonat brankářku, jsme se pak konečně trefili a pak už nám to začalo padat. Ve dvanácté minutě už jsme vedli o šest branek. Domácí tým se ale rozhodně nechtěl spokojit s tímto stavem a postupně náš náskok stáhli do konce prvního poločasu na rozdíl tří branek. Ve druhém poločase domácí změnili obranu, začali bránit hodně vysunuté. Nám chvilku trvalo, než jsme se s tím srovnali, ale nepolevili jsme v tlaku na domácí branku a stejně jako v prvním poločase jsme postupně skóre navyšováli. Musím holky za dnešní hru pochválit, i když tam bylo několik situaci, kdy jsme hru úplně dobře nezvládli, výhra o šest gólů je super. Bojovali jsme, obrana, až na nějaké zaváhání, špatná nebyla a rozhodně nám opět pomohly brankářky, především Kačka Reisnerová dnes domácí potrápila. Střelecky opět vynikla Eliška Kovářová, teď jí to pěkně střílí…. ale děkuji a gratuluji k bodům všem.“