8.1 C
Jindřichův Hradec
29.05. 2024
Články

Podpořte výrobu filmu Krajinou České Kanady a staňte se tak jeho součástí!

Česká Kanada. Země borovic a skal, pastvin a luk, tajných zákoutí skrytých v lesích pohraničí. Kraj lidí, kteří znají její tichou krásu. Místo, které opustil čas, aby jej člověk mohl milovat a ctít.

Zachytit současnou podobu České Kanady a umožnit jí promluvit i na filmovém plátně se rozhodl tým šesti lidí z Jindřichova Hradce a okolí.

Od začátku roku 2019 navštěvujeme území mezi Jindřichovým Hradcem, Českým Rudolcem, Slavonicemi a Novou Bystřicí a pořizujeme letecké i pozemní záběry této výjimečné části českého pohraničí v rozlišení 4K. K filmu vzniká původní hudba a celý snímek bude doprovázen hlasem jednoho ze známých českých herců-dabérů, jenž umocní sílu kraje a pomůže vykreslit duši České Kanady.

Jsme za polovinou natáčení, které potrvá do konce roku, a věříme, že také díky Vám všem, kterým je blízká, se film podaří vyrobit v nejlepší dosažitelné kvalitě. Má být poctou a vyjádřením vděčnosti zemi, kterou milujeme.

Díky za jakoukoli Vaši pomoc filmu v kampani Krajinou České Kanady na www.hithit.cz, která poběží od 17. září do 31. října 2019, a kde můžete zvolit druh a výši podpory včetně téměř dvaceti odměn, která jsme pro vás připravili.

Tým:

Naše filmařské společenství tvoří Petr Pokovba (4P), autor knihy Česká Kanada vypravuje – z Landštejna až na kraj světa za 365 dní, kytarista, hudební skladatel a člověk, který s krajinou Novobystřické vrchoviny žije a objevuje v ní nová místa i okamžiky; Ondřej Pumpr s lehkostí a zkušeností ovládá našeho létajícího pomocníka; Štěpán Karásek a Pavel Kohout zajišťují střih a natáčení pozemních cílů dokreslujících atmosféru České Kanady; Kateřina Smejkalová komunikuje s oslovenými herci, partnery a veřejností a Petr Koranda se v úloze producenta zabývá vším, co do jeho sféry patří.

Každý má svou roli a každý je jiný, jedno je spojuje. Všichni ji milují.

Českou Kanadu

Odkazy projektu

Facebook: Česká Kanada vypravuje
web: www.ceskakanadavypravuje.cz
Přispět můžete ZDE