15.8 C
Jindřichův Hradec
24.06. 2024
Články

Pojďte s námi soutěžit aneb Pošli pohled z íčka (Infocentrum Dačice)

Léto je na dosah, prázdniny se blíží. Momentální pandemická situace znemožňuje mnoha lidem strávit obvyklou dovolenou v zahraničí. Naštěstí se nám už ale otevřela možnost rozjet se za poznáním a za krásami českých a moravských zemí a my doufáme, že léto bude krásné a všichni si ho ve zdraví a pohodě užijeme.

Abychom i my trochu podpořili domácí cestovní ruch a své kolegy na turistických informačních centrech napříč republikou, máme tady pro vás letošní letní soutěž.

Navštěvujete při svých cestách infocentra, posíláte rádi klasické pohlednice a baví vás soutěžit? V tom případě nám POŠLETE POHLED Z ÍČKA.

Podmínkou soutěže je zaslání pohledu na naši adresu z jakéhokoliv místa v České republice. Na pohled musíte otisknout tzv. turistické nebo sběratelské razítko (je k dispozici v drtivé většině infocenter) a připojit své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, abychom vás mohli v případě výhry kontaktovat.

Ze zaslaných pohledů vylosujeme a zveřejníme v neděli 27. 9. 2020, na Světový den cestovního ruchu, tři výherce, kteří od nás získají hodnotné ceny.

Pohledy zasílejte od 1. 6. do 15. 9. 2020 na adresu: Infocentrum Dačice, Palackého náměstí 1, 380 13 Dačice. Úplné znění pravidel soutěže najdete na městském webu

V roce 2019, kdy jsme pro vás připravili „Letní soutěž s první kostkou cukru“, jste nám poslali skvělých 134 pohlednic. Už nyní se těšíme na vaše letošní pozdravy a přejeme všem krásné a pohodové léto.

Vaše Infocentrum Dačice

Pojďte s námi soutěžit aneb Pošli pohled z dačického íčka