18.6 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

POKUS O REKORD Rozmarné léto u Vajgaru

V rámci plánovaných Dnů města, které se budou konat od 2. do 4. června, chystá město uspořádat další pokus o rekord.  V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách jindřichohradeckého aquaparku.

Registrace zájemců o účast na letošním rekordu odstartovala v pondělí 15. května

V rámci plánovaných Dnů města, které se budou konat od 2. do 4. června, chystá město uspořádat pokus o rekord. Tyto akce mají ve městě nad Vajgarem velkou tradici, již čtyřikrát byl zapsán Jindřichův Hradec do České knihy rekordů, a to v rámci pořádání tzv. TOP týdnů. Jednalo se o rekordy: Nejvíc Bílých paní na jednom místě, Největší pětilistá růže tvořená lidmi, Vlak sestavený z největšího počtu lidí a Olympijské kruhy sestavené z největšího množství lidí.

V letošním roce nese pokus o rekord název Rozmarné léto u Vajgaru a koná se v neděli 4. června od 13:00 v prostorách jindřichohradeckého aquaparku. Jedná se o ustanovení nového rekordu největšího počtu lidí na pláži u městského rybníka.

Máte zájem podílet se na dalším pokusu o zápis do České knihy rekordů? Pak neváhejte a zaregistrujte se včas, abyste byli nejen přímými účastníky této zajímavé akce, ale získali také jedno z 500 stylových triček na památku! Společně se pokusíme vytvořit formaci ve tvaru srdce. Kromě triček obdrží všichni účastníci červené nafouknuté balonky, které u příležitosti výročí 730 let od první písemné zmínky o našem městě společně vypustíme do nebe. Vše budeme dokumentovat fotografiemi jak ze země, tak ze vzduchu. Doufáme, že z této akce vzniknou krásné záběry a momentky, které budou poté k dispozici na webu a FB města.

Proužkatá trička budou k dispozici pro účastníky na místě v registračním stánku, ale fantazii co se týká dalšího plážového vybavení a oblečení se meze nekladou. Po skončení pokusu o rekord vám bude k dispozici areál aquaparku. Pivo přijde čepovat starosta a také místostarostové našeho města. Celé odpoledne bude provázet retra hudba v podání moderátora Michala Arnošta.

Registraci ukončíme ve středu 31. května, případně po naplnění předpokládané kapacity účastníků. Registrujte se buď na e-mailu: [email protected] nebo osobně v informačním středisku v Panské ulici.

Přijít se podívat a držet pěsti ale může úplně každý. Hradečáci, pojďte do toho s námi!

Akce pořádaná v rámci Dnů města se bude konat ve spolupráci se Službami města J. Hradec, dobrovolnými hasiči, Českým červeným křížem a dalšími partnery.