27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

Poznejte Jindřichův Hradec zábavnou formou a zasoutěžte si!

Od středy 1. 7. 2020 můžete opět soutěžit a poznávat Jindřichův Hradec s interaktivním průvodcem POZNEJ HRADEC. Čeká vás opět 26 zastavení na vycházkovém okruhu a 6 míst, která musíte navštívit, abyste vyluštili tajenku a mohli vyhrát hodnotné ceny.

Interaktivní průvodce městem s tajenkou je pro vás připraven v podobě mobilní aplikace pro chytré telefony, ale absolvovat ho budou moci i ti, kteří takový telefon nemají. Pro tyto návštěvníky je k dispozici klasický tištěný průvodce. Trasa interaktivního průvodce vám při procházce městem odkryje ne zcela známou historii městských domů, naladí vás na vlny kulturního léta ve městě a zároveň vás zavede na šest nejzajímavějších míst ve městě, která vám budou postupně odhalovat slova soutěžní tajenky.

Současná podoba parku u Masarykova náměstí, v pozadí kulturní dům Střelnice

Vyluštěním tajenky je možné zúčastnit se slosování o hodnotné ceny. Možnost zařazení do slosování končí 31. října 2020 a vylosování výherců proběhne do 31. prosince 2020. Výherci budou zveřejněni na stránkách www.infocentrum.jh.cz a zároveň kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Na každého úspěšného řešitele bude navíc v Informačním středisku čekat drobná odměna.

Stažení aplikace – STAHUJ