21.2 C
Jindřichův Hradec
27.05. 2024
Články

Prémie 2 000 Kč ke stavebku pro všechny! | EKOMA

Spořte si na bydlení, rekonstrukci nebo na cokoliv jiného se státní podporou. Nyní se nabízí poslední možnost založení stavebního spoření bez poplatku. Ušetříte díky tomu tisíce korun. Zároveň k tomu získáte až 2 000 Kč od státu.

Víte, jaké jsou výhody stavebního spoření?

  • Bezpečné uložení peněz
  • Možnost využít úspory na cokoliv
  • Státní podpora až 2 000 Kč ročně
  • Garantovaný úrok z vkladů

Stavební spoření

Stavební spoření je v Česku stále vyhledávaný a bezpečný způsob, jak zhodnocovat peníze. Stát vám přispěje 10 procent z částky, kterou na účet stavebního spoření za rok vložíte. Maximální výše příspěvku je 2 000 korun. Optimální suma, kterou je třeba na „stavebko“ za rok poslat, je tedy 20 000 korun. Můžete to udělat po menších částkách nebo jednorázově na konci roku. A právě na konci roku bývá uzavření smlouvy nejvýhodnější. Stavební spořitelny nyní nabízejí různé akce, díky kterým ušetříte i tisíce korun na poplatku za uzavření smlouvy.
Máte zájem o stavební spoření pro vás či vaše děti? Neváhejte a ozvěte se co nejdříve! Akce platí jen do konce roku!!

EKOMA - Finanční poradna

Ve financích se vyznáme. Odborníci, kteří vám budou radit, mají letité zkušenosti a všechny potřebné certifikační zkoušky. Precizně se orientujeme ve složitých finančních situacích. O své klienty pečujeme dlouhodobě a dokonce finančně vzděláváme jejich děti.