12 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2023
Finanční poradenství

Soukromý: EKOMA – Finanční poradna

EKOMA - Finanční poradna

Víme, jak vám pomoci se spořením, hypotékou i pojištěním.

Pro rodiny, jednotlivce i podnikatele.

Jsme vaše jindřichohradecká finanční poradna!

Ve financích se vyznáme. Odborníci, kteří vám budou radit, mají letité zkušenosti a všechny potřebné certifikační zkoušky. Precizně se orientujeme ve složitých finančních situacích. O své klienty pečujeme dlouhodobě a dokonce finančně vzděláváme jejich děti.Nejlepší cesta k vlastnímu bydlení

EKOMA - Finanční poradnaChcete bydlet, refinancovat nebo rekonstruovat? Vyjednáme vám nižší úrokové sazby a poplatky, než když půjdete do banky sami. A navíc nastavíme všechno tak, abyste neměli problémy se splácením.

Hypotéky

Investice do bydlení bývá často tou nejvyšší, jakou člověk ve svém životě udělá. A je tedy záhodno, aby ji provedl s rozvahou a znalostmi. Právě proto jsme tu my. Budeme vaší jistotou. Vyjednáme vám nejlepší možné podmínky a zajistíme kvalitní nastavení vaší hypotéky. Ušetříte tisíce.

Ze života

Mladá rodina za námi přišla s nabídkou hypotéky z banky. Díky našim dlouhodobým vztahům s obchodními partnery se nám podařilo snížit úrokovou sazbu, hypotéku zajistit bez poplatků a podmínky nastavit tak, že budou moci hypotéku splácet i v případě nečekaných životních situací. Už dva roky spokojeně bydlí.


Pojištění, která pomůžou

EKOMA - Finanční poradnaZnáte to. Být pojištěný ještě neznamená, že od pojišťovny dostanete, na co máte nárok. Vyznáme se ve smlouvách a v komunikaci s pojišťovnou vám pomůžeme stejně, jako vám doporučíme skvělá pojištění za dobré ceny.

Pojištění osob

Nehoda, úraz, nebo dokonce smrt mohou přijít kdykoli. Nemoci se objevují nezvaně. Kazí plány a často ovlivňují schopnost pracovat a zabezpečit sebe i svou rodinu. Máte-li pocit zodpovědnosti za svůj život i životy svých blízkých, pojištění vám pomůže překonat nepříjemné zkoušky, které život občas přichystá.

Ze života

Klient – drobný řemeslník měl pojištění jen pro případ úrazu a dlouho zarputile trval na tom, že pojištění nemoci nepotřebuje. “Nikdy v životě jsem nebyl doma víc jak týden a nehodlám to měnit,” opakoval pořád dokola. Nakonec jsme pro něj našli pojištění natolik výhodné, že kývnul. A udělal dobře. O dva roky později musel kvůli nemoci zůstat 9 měsíců doma. Byli jsme rádi, když nám pak děkoval. Pomohli jsme jemu i jeho rodině.


Pojištění majetku: nemovitostí, domácností, aut

Zajistíme vám hned maximální možné slevy, na které máte nárok. Jednoduše proto, že o nich víme a umíme si o ně říci. Vaše pojištění tak budou levnější. Na českém trhu je velké množství různých nabídek a vyznat se v nich není snadné. Jejich cena mnohdy neodpovídá kvalitě. Poraďte se s námi. Vybereme za vás lepší a levnější variantu, než kterou právě máte.

Ze života

Podnikatel vlastní několik firemních a dvě soukromá auta. Porovnali jsme mu nabídky pojišťoven, vybrali optimální variantu a navíc zajistili maximální možné slevy a benefity. Každý rok uspoří tisíce.


Spoření a investice

EKOMA - Finanční poradnaMáte naspořené peníze či si přejete peníze naspořit? Na svou budoucnost, na budoucnost svých dětí. Doporučíme vám ideální cesty, snížíme rizika, zvýšíme výnosy. Díky našim zkušenostem si budete moci rychleji splnit své sny.

Spořte svým dětem, zaslouží si to

Děti jsou váš poklad a vaše štěstí. Myslete na jejich budoucnost. Kvalitní spoření jim jednou zaplatí studia, bydlení nebo třeba svatbu. A pokud dětem chcete spořit, máte na výběr z mnoha možností, které dokážou vaše peníze skvěle zhodnotit. Že nevíte, které to jsou? Poradíme vám.

Ze života

Čerstvý tatínek chtěl začít spořit synovi na studia. Banka mu doporučila vkladní knížku. Nám ale bylo jasné, že pro podobně dlouhodobé cíle existují mnohem efektivnější způsoby spoření. Otázka už teď zbývá pouze jediná. Bude z kloučka lékař nebo právník?


Spořte si na důchod a užijte si ho

EKOMA - Finanční poradnaStáří se neptá, nečeká. Přijde i na vás. A vy na něj můžete být připravení. Spořte si. Způsobů je celá řada. Nejdůležitější pravidlo je ale jen jedno. Čím dřív začnete, tím lépe. Roky bez spoření vám nikdo nevrátí. Že se v možnostech nevyznáte? Nevadí. Jsme tu pro vás i pro váš důchodový věk.

Ze života

Klient si spořil na důchod přes životní pojištění a po několika letech zjistil, že má na smlouvě méně peněz, než na ni vložil. Cesta z nepříjemné situace byla jasná. Poradili jsme mu přesunout prostředky do podílových fondů, které dokážou peníze skvěle zhodnotit. Čeká ho příjemné stáří.


Obrátit se na nás můžete kdykoli.

Když si nevíte rady, když nejste spokojeni se svým finančním poradcem, když chcete jednorázovou pomoc nebo dlouhodobou spolupráci.

Za naši práci jsme odměňování provizemi. Jejich výše je vždy stejná, máte tedy jistotu, že vám vždy nabídneme to, co je pro vás nejlepší.

Každá situace je unikátní, každý z vás je originál. A my právě proto nikdy nepracujeme podle šablony. Nebudete pro nás jen další složka v šanonu.

Chcete o nás vědět víc, než co jste se zde dočetli? Máme radost. Zvedněte telefon nebo nám napište e-mail.
Chceme vás poznat a zjistit, jak vám dokážeme pomoci s vaším spořením, hypotékou, pojištěním, investicemi…

A udělejte to teď hned. Je škoda zbytečně ztrácet čas a peníze.

Těšíme se na vás

Ing. Karolína Bedáňová – Majitelka společnosti


Nejnovější články

Čtvrteční vernisáž zahájí výstavu fotografií jihočeských krojů

Miloslav L

Státní zámek Dačice

Miloslav L

Charita Jindřichův Hradec hledá nové kolegy 

Miloslav L