14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Články

Přijďte se vyfotit v historických kostýmech do Muzea fotografie

 

Fotografování v historických kostýmech a komentované prohlídky

Vzdělávací a kulturní centrum Jindřichův Hradec srdečně zve na tradiční LETNÍ TOP FOTOGRAFOVÁNÍ V HISTORICKÝCH KOSTÝMECH v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií

V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií se v pátek 30. července a sobotu 31. července uskuteční Letní TOP fotografování v historických kostýmech, které již neodmyslitelně patří ke kulturnímu dění letního Jindřichova Hradce. Všichni zájemci se mohou opět těšit na umění profesionálního fotografa, sympatický personál, který jim ochotně a rád pomůže s výběrem vhodného kostýmu a samozřejmě na krásné a jedinečné fotografie. Kostýmy budou připraveny jak pro dospělé uchazeče, tak pro děti. S trochou improvizace je možné absolvovat fotografování i s opravdu malými dětmi. Věříme, že si i tentokrát všichni příznivci tohoto jedinečného fotografování opět přijdou na své. Všem zájemcům však doporučujeme, aby si raději zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459. Fotografování bude po oba dny, tedy v pátek i v sobotu probíhat od 10 do 17 hodin.

Fotografování je zpoplatněno tradičně částkou 450,- Kč při fotografování v počtu 1-4 osoby, nad 4 osoby je to pak 550,- Kč. Délka fotografování je klasicky 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, zpravidla však vždy více. Vytvořené fotografie si každý účastník ihned odnese na přineseném vlastním Flash disku, nebo mu je personál muzea na počkání vypálí na CD disk.

Více informací na www.vkcjh.cz