8.6 C
Jindřichův Hradec
17.04. 2024
Články

Prvního dubna nepřijde apríl, ale regulace ČNB! | EKOMA

V hlavní roli: HYPOTÉKY

Jak budou vypadat nová pravidla?

Nemusíte na to být sami!

Proč je zvláště v této době výhodné řešit hypotéku s poradcem?

Od dubna budou zpřísněny podmínky získání hypotéky. Velkou roli bude hrát připravenost a informovanost žadatelů. Bude nutné prokázat příjem, záležet bude na vlastních zdrojích nebo na stávajících úvěrech. Pokud nejste expert na úvěrové smlouvy nebo nastavení fixace, neváhejte vyhledat odborníky! Finanční poradci se orientují ve všech nových podmínkách a najdou pro vás ty nejlepší možnosti.

Proto pokud je pro vás toto téma aktuální, neváhejte se na nás obrátit!

A hlavně, pokud plánujete v blízké budoucnosti hypotéku, není na co čekat!
Teď je ten pravý čas na naplánování hypotéky.

Šest důvodů, proč řešit hypotéku s poradcem:

  1. Získáte nabídky z celého trhu – Porovnám nabídky napříč celým trhem, (nejen z jedné banky, jako pracovník za přepážkou) a vyberu tu nejvhodnější
  2. Vyřeším specifické požadavky – Vyberu pro vás banky, které Vám vyjdou vstříc.
  3. Předem prověřím vaši situaci – vaše finance společně projdeme a případně navrhnu řešení, abychom je dali pro schválení úvěru do pořádku.
  4. Získám pro vás lepší nabídku – Protože se hypotékám věnuji dlouhodobě, vyjednám s bankami lepší podmínky, než získáte jako řadový klient u přepážky. Mám přehled o speciálních akcích, díky čemuž získáte další benefity, jako např. odhad nemovitosti zdarma nebo odpuštění různých poplatků.
  5. Ušetříte čas – Naprostou většinu administrativy a komunikaci s bankou obstarám za vás. Pohlídám i všechny termíny, aby vám nic neuteklo.
  6. Získáte stoprocentní servis – Nastavím ideální dobu splácení, výši splátek či fixaci úrokové sazby, aby vám hypotéka vyhovovala po všech stránkách.
    Pro úspěšné získání hypotéky je nezbytné být dobře připraven!!

Rádi vám pomůžeme najít skutečně výhodnou variantu pro vás i vaše blízké či děti. Stačí se ozvat!

(článek je v rámci placené inzerce)

EKOMA - Finanční poradna

Ve financích se vyznáme. Odborníci, kteří vám budou radit, mají letité zkušenosti a všechny potřebné certifikační zkoušky. Precizně se orientujeme ve složitých finančních situacích. O své klienty pečujeme dlouhodobě a dokonce finančně vzděláváme jejich děti.