18.5 C
Jindřichův Hradec
23.03. 2023
Články

S Big Bandem vystoupí na Střelnici Dasha

Kulturní dům Střelnice zve všechny příznivce Jindřichohradeckého Big Bandu do divadelního sálu Kulturního domu Střelnice.

S Jindřichohradecký Big BandV pátek 6. prosince 2019 se zde od 19.00 hodin uskuteční tradiční vánoční koncert s hosty. Letos přijala pozvání orchestru oblíbená zpěvačka Dasha a zpěvák Štěpán Piller pocházející z J. Hradce. Slavnostní atmosféru koncertu doplní zpěvem jindřichohradecké dětské pěvecké sbory Pěnice ze Základní školy v Jarošovské ulici a pěvecký sbor Nova Domus ze Základní školy ve Štítného ulici v Jindřichově Hradci. Ze Žirovnice zavítá pěvecký sbor tamní základní umělecké školy Arietta.

Zpěvačka Dasha působila jako vokalistka Karla Gotta a Heleny Vondráčkové, objevuje se v mnoha muzikálech. Pravidelně koncertuje s kapelou Pájky Pájk Quintet a vystupuje také jako sólistka s kapelou Moondance Orchestra. Na koncertních pódiích můžete Dashu vidět i v doprovodu českých bigbandů, např. RTV Big Bandu Felixe Slováčka. V roce 2017 Dasha natočila své sólové album s názvem “Konečně”. Za prodej tohoto alba převzala Dasha v dubnu 2018 Zlatou desku Supraphonu. Štěpán Piller působil v jindřichohradecké kapele 4ever, nyní vystupuje v celé řadě muzikálů, zpívá jako sólista s orchestry Václava Hybše a Karla Vlacha.

Informace o prodeji vstupenek na: www.kultura.jh.cz

Jiří Kubát

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L