Články

Starší dorostenky vyhrály obě víkendové dohrávky | Házená Jindřichův Hradec

1.liga starší dorost

J.Hradec – Háje Praha 33 : 29

Dohrávka odloženého zápasu měla být pro nás pohodovým zápasem. Opak byl pravdou. Neobvyklým počtem technických chyb jsme se dostali do nepříjemné situace kdy jsme prohrávali dokonce 17 : 12. A bylo zaděláno na nepříjemné překvapení. Naší bojovností v druhém poločase se nám nakonec naštěstí podařilo vyrovnat a nakonec vyhrát. Přesto spokojenost s naší hrou určitě nebyla.

Branky: Mazánková 11 / 2, Hauserová 8, Coufalová K 5, Coufalová Z, Viktorínová po 2, Camrdová, Dvořáková E,Mátlová, Loskotová, Dobešová po 1.

J.Hradec – Kobylisy II Praha 36 : 33

Další odložený zápas s posledním týmem tabulky jsme měli odehrát v tréninkovém tempu a i tady jsme neskutečným způsobem dostali zápas do nepochopitelných problémů. V tomto zápase se nedařilo vůbec nic. Veliké podcenění soupeře vedlo k tomu že hostující hráčky víc jak polovinu zápasu vedly a nad výsledkem se stahovaly mračna. Opět ale velká bojovnost v druhém poločase dokázala v závěru převalit vítězství na naší stranu. Nicméně o spokojenosti s touto hrou nemohla být ani řeč. S 5. místem v tabulce 1. ligy při stejném počtu bodů se 4. místem jsme v polovině sezóny nadmíru spokojeni.

Branky: Hauserová 9, Coufalová K 7/2, Mazánková 5/2, Coufalová Z 4, Camrdová, Vokušová po 3, Viktorínová , Kalajová po 2, Mátlová 1.

Text: Karel Petržala