9.7 C
25.04. 2024

Starší žačky úspěšně odehrály druhé kolo žákovské ligy házené

I druhý lednový víkend byl pro starší žačky velmi úspěšný.

Již v pátek odpoledne děvčata cestovaly do Tachova, kde se konalo druhé kolo žákovské ligy. Soupeřkami byly hráčky domácího TJ Slavoj Tachov, DHK Lokomotiva Liberec, Baník Most a HC Zlín.

Komentář trenérky Ivy Jonové:

Starší žačky úspěšně odehrály druhé kolo žákovské ligy házenéPrvní dva zápasy s Tachovem a Libercem holky odehrály s přehledem. Od začátku zápasu si vytvořily velký náskok a v pohodě zápasy dohrávaly. Ve hře se vystřídala celá lavička, holky hrály výborně, bojovaly a bylo vidět, že je hra baví. S Tachovem jsme uhrály výhru 23:12(14:3) a s Libercem 30:10 (18:6).

Ve třetím utkání nás čekal těžší soupeř, HC Zlín. Holky se k tomuto zápasu postavily velmi zodpovědně a se Zlínskými hráčkami předvedly publiku krásnou házenou. Celý zápas bylo skóre téměř vyrovnané, do většího vedení jsme se dostaly v začátku druhého poločasu, ale Zlínské hráčky zabraly a ke konci poločasu skóre vyrovnaly. Byl to boj do posledních vteřin. Díky houževnatosti a bojovnosti nakonec zápas skončil naším vítězstvím o jedinou branku 19:18 (11:10).

V posledním zápase s Mostem už nám trochu chyběly síly. Celý zápas se děvčata trápily a nedokázaly se od soupeře odpoutat a zajistit si větší vedení, aby mohly dohrávat v klidu. Nakonec  ale přeci jen vítězství vybojovaly a domů jsme si odvezly plný počet bodů. JH-Most 14:12 (6:5).

Holky hrály opravdu krásně, předvedly pěknou házenou, byly výborné!!

Naše sestava: Dvořáková Anna 6, Camrdová Tereza 11, Dvorská Amálie, Mazánková Adéla 13/3, Mátlová  Leona 14/2, Klímová Natálie brl, Zabilková Natálie br., Dvořáková Eliška 9, Dobešová Anna 9, Coufalová Zuzana 14/5, Kvasničková Nikola 1, Bláhová Eliška 4, Picková Viktorie, Vokušová Michaela 8.