17.6 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Strávit prázdniny v bazénu? V Jindřichově Hradci je to možné

Do nového roku vstoupil Plavecký bazén Jindřichův Hradec s nadějí, že v jeho průběhu bude realizována oprava dlažby v relaxačním bazénu. V roce 2019 se díky investiční přízni města Jindřichův Hradec odehrála rekonstrukce dlažby v dětském bazénu. Ta byla spojena i s instalací nové vodní skluzavky, jež si rázem získala srdce nejmenších návštěvníků a s jistotou bude i jednou z nejoblíbenějších atrakcí v roce 2020.

stevepb / Pixabay

Uzavření bazénu v pondělí 27. ledna

V pondělí 27. ledna v čase od 8 do 14 hodin bude celý areál bazénu včetně relaxačního bazénu v Jindřichově Hradci pro veřejnost uzavřen. Důvodem je konání Republikového finále středních škol v plavání. Pro návštěvníky z řad veřejnosti tak zůstane pouze prostor od 6.30 do 8 hodin a dále od 14 do 21 hodin. Provoz v úseku 14 až 21 hodin je jako každé pondělí, Relaxační bazén v čase 14 až 21 hodin bez omezení. Kurzy Plavecké školy Jindřichův Hradec se v pondělí 27. ledna nekonají.

Odměna za vysvědčení

Na pátek 31. ledna připravil tým Plavecké školy působící pod hlavičkou městského bazénu oblíbenou akci pod názvem „Za vysvědčení do bazénu“. Od 10.00 do 13.00 hodin se děti se svými rodiči mohou zapojit do her a soutěží ve vodě i na souši. Odměnou pro školáky za jejich půlroční snahu v lavicích (bez ohledu na to, jaké známky na vysvědčení dostali) je vstup do bazénu po dobu konání
akce zdarma.

Prázdniny v bazénu

V průběhu jarních prázdnin, ve dnech 24.– 28. února, zajistí městský bazén servis pro děti a rodiče, kteří se na dny volna nechystají za hranice Jindřichova Hradce. Příměstský tábor v bazénu nabízí denně od 7.00 do 16.00 hodin pětidenní program plný her, zábavy, plavání a dovádění ve vodě. Přihlášky lze podávat již v průběhu ledna, nejpozději pak do 17. února. Více informací najdete na: ww.bazen.jh.cz.

Plavání nejmenších

I v novém roce 2020 pokračuje Sobotní koupání pro rodiče s dětmi do jednoho roku věku. Každou sobotu od 9.00 do 10.00 hodin si tak modrou vodu mohou přijít užít i nejmenší návštěvníci, pro které plavecký bazén zajišťuje speciální hygienické podmínky. Děti ve věku od tří do šesti měsíců mají rovněž rodiče možnost přihlásit do kurzu v unikátním vaničkovém centru. Přihlásit se do kurzu je možné v průběhu školního roku, a to prostřednictvím e-mailu: plavskola@smjh.cz nebo zanecháním kontaktu na recepci bazénu.

Marcela Kůrková

Nejnovější články

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L

Zubní pohotovost

Miloslav L

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L