14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Triatlon

TCV Jindřichův Hradec z.s. – triatlonový klub


TCV Jindřichův Hradec z.s. je přátelský sportovní klub, užívající si krásy triatlonu se vším všudy. Naši členové se učí, jak správně trénovat a závodit, to všechno dělají pro radost ze sportu a nových zkušeností.

Členem se může stát každý, kdo dojde do bazénu (platí pro malé děti). Opačná věková hranice je omezena pouze zájmem stát se „Železným mužem“ popřípadě ženou. Nejsme zacíleni na určitou výkonnostní skupinu. Trénujeme od naprostých začátečníků po profesionály.

TCV Jindřichův Hradec z.s.Trénink mládeže

Vychováme triatlonisty. Triatlon je jeden z nejkomplexnějších sportů a je velmi náročný. Proto jsou tréninky mládeže primárně zaměřeny na techniku a rozvoj dovedností. Děti se nejlépe učí hrou a tím se řídíme. Tréninky jsou pojaty tak, aby byly pro každého přínosem do života.

Spojení vědy, tréninku a zábavy

Našli jsme cestu k dosažení Vašich sportovních cílů. Pomocí prověřených tréninkových postupů a moderních technologií dosáhnete nejlepších výkonů.


Hlavní výhody pro členy:

TCV Jindřichův Hradec z.s.1. Zprostředkování funkčního vyšetření – laktátová křivka, Conconniho test, Cooperův test, stanovení funkčních prahů (aerobní, anaerobní…)

2. Tréninkové plány – individuálně zpracované plány s ohledem na váš somatotyp a vaše časové možnosti, s využitím výsledků funkčního testu.

3. Výuka techniky a její zdokonalení na základě rozboru videa

4. Společné tréninky v rámci letní i zimní přípravy, tréninkové kempy.


František Linduška obsadil 2. místo v anketě sportovec roku 2016 Jindřichohradecka


Hlavní trenér Jan Vaněk je držitelem nejvyšší triatlonové licence, zastává funkci hlavního trenéra žákovské reprezentace ČTA a v roce 2016 se stal členem UPT (Unie profesionálních trenérů). Dále v klubu pracuje několik trenérů třetí třídy.

Nejvýraznějším závodníkem TCV je František Linduška, který patří do absolutní špičky českého triatlonu. Svou sportovní přípravu směřuje k účasti na Olympijských hrách v Tokiu. Svým profesionálním přístupem k triatlonu je vzorem dalším nadějným talentům našeho týmu.

KONTAKTY:

  • Tomáš Vaněk – ASISTENT TRENÉRA, WEBMASTER, FOTOGRAF
  • Mobil 774 534 435
  • [email protected]

FACEBOOK