9.9 C
Jindřichův Hradec
4.06. 2023
Články

Tenis klub Jindřichův hradec zahájil úspěšně novou sezónu soutěží družstev 2023

O posledním aprílovém víkendu začala pro tenisové kluby letní sezóna a soutěž smíšených družstev ČTS 2023. Tenis klub Jindřichův Hradec zahájil sezónu sobotním zápasem dospělých a starších žáků, v neděli pokračovali družstva dorostu.

Všechny celky si vedly velmi dobře a prvním krůčkem naplnily cíle pro letošní sezónu. Následující víkend pokračuje program zápasy dospělých A na půdě Pelhřimova, dospělí B domácím zápasem s LTC Č.Krumlov (Tenis centrum JH, sobota 14:00), dorost A domácím zápasem s LTC Č.Budějovice A (Tenis centrum JH, neděle 9:00), dorost B s TK Ostrovec (Tenis centrum JH, neděle 14:00), starší žáci s TK Pelhřimov B (Tenis centrum JH, sobota 9:00) a mladší žáčci vyjíždějí k prvnímu zápasu na LTC Tábor.

Dospělí KP II.
Tenis klub Jindřichův Hradec A – TK Sezimovo Ústí B 6:3

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Chrstoš Michal
6
Novák Štěpán (H)
1
6:1
5:7
1:6
12
14
1
2
0
1
2.
Matoušek David
3
Budín Jan
1
6:1
1:6
6:0
13
7
2
1
1
0
3.
Nguyenová Michaela (H)
6
Janoušková Adéla
1
6:1
6:0
12
1
2
0
1
0
4.
Krejčí Magdalena
1
Kučerová Valerie
1
6:1
6:2
12
3
2
0
1
0
5.
Novák Filip Zdeněk
1
Hrbek Vít
1
6:1
6:0
12
1
2
0
1
0
6.
Fiedler Matěj
1
Kášek Ondřej
1
3:6
0:6
3
12
0
2
0
1
7.
Chrstoš Michal
Matoušek David
6
3
Novák Štěpán (H)
Budín Jan
1
1
4:6
7:5
0:1
11
12
1
2
0
1
8.
Andráško Vít
Novák Filip Zdeněk
1
1
Hrbek Vít
Kášek Ondřej
1
1
7:6
6:2
13
8
2
0
1
0
9.
Nguyenová Michaela (H)
Krejčí Magdalena
6
1
Janoušková Adéla
Kučerová Valerie
1
1
6:2
6:3
12
5
2
0
1
0
Vítěz utkání: Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
100
63
14
7
6
3

 

Dorost A – O putovní pohár prezidenta ČTS Junior Tour
LTC Tábor 1903 A – Tenis klub Jindřichův Hradec A  2:7

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Fuka Jan
6
Kříž Nikolas
12
2:6
2:6
4
12
0
2
0
1
2.
Dvořák Šimon
6
Novák Filip Zdeněk
12
1:6
4:6
5
12
0
2
0
1
3.
Zábranová Vanesa
9
Makovcová Adéla (H)
6
6:3
3:6
6:3
15
12
2
1
1
0
4.
Fáčková Sára
4
Grünová Eliška (H)
1
4:6
6:3
6:1
16
10
2
1
1
0
5.
Křížek Kevin
3
Matoušek David
9
5:7
1:6
6
13
0
2
0
1
6.
Pecha Ondřej
4
Fiedler Matěj
6
2:6
1:6
3
12
0
2
0
1
7.
Fuka Jan
Pecha Ondřej
6
4
Kříž Nikolas
Matoušek David
12
9
2:6
4:6
6
12
0
2
0
1
8.
Dvořák Šimon
Křížek Kevin
6
3
Fiedler Matěj
Novák Filip Zdeněk
6
12
3:6
2:6
5
12
0
2
0
1
9.
Zábranová Vanesa
Fáčková Sára
9
4
Makovcová Adéla (H)
Grünová Eliška (H)
6
1
3:6
1:6
4
12
0
2
0
1
64
107
4
16
2
7

Dorost B – KP II.
LTC Velešín – Tenis klub Jindřichův Hradec B  4:5

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Klein Tomáš
3
Klimeš Prokop (H)
3
6:7
2:6
8
13
0
2
0
1
2.
Toman Karel
3
Zelený Vojtěch (H)
3
6:4
5:7
7:5
18
16
2
1
1
0
3.
Makovcová Natálie (H)
4
Jelínková Tereza
4
6:4
6:0
12
4
2
0
1
0
4.
Jodlová Ema
1
Svobodová Barbora
1
7:6
0:6
7:5
14
17
2
1
1
0
5.
Boleček Jan
1
Cakl Sebastián
3
3:6
1:6
4
12
0
2
0
1
6.
Polok Adam
1
Novák Ondřej
1
1:6
1:6
2
12
0
2
0
1
7.
Makovcová Natálie (H)
Jodlová Ema
4
1
Jelínková Tereza
Svobodová Barbora
4
1
6:3
6:4
12
7
2
0
1
0
8.
Toman Karel
Polok Adam
3
1
Klimeš Prokop (H)
Zelený Vojtěch (H)
3
3
2:6
1:6
3
12
0
2
0
1
9.
Klein Tomáš
Boleček Jan
3
1
Cakl Sebastián
Novák Ondřej
3
1
2:6
5:7
7
13
0
2
0
1
80
106
8
12
4
5

Starší žactvo – KP I.
TK Milevsko – Tenis klub Jindřichův Hradec   3:6

domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Komárek Martin
4
Babica Lukáš (H)
3
1:6
1:6
2
12
0
2
0
1
2.
Černý Ondřej
6
Kadlec Antonín
3
6:2
6:1
12
3
2
0
1
0
3.
Schlixbierová Sára
4
Nušlová Kamila
1
0:6
3:6
3
12
0
2
0
1
4.
Guedria Ines
4
Kolmanová Nela
1
6:2
3:6
7:5
16
13
2
1
1
0
5.
Netík Filip
4
Krejčí Filip (H)
1
0:6
2:6
2
12
0
2
0
1
6.
Komárek Michal
1
Matoušek Filip
1
2:6
3:6
5
12
0
2
0
1
7.
Komárek Martin
Černý Ondřej
4
6
Babica Lukáš (H)
Kadlec Antonín
3
3
2:6
7:6
1:0
10
12
2
1
1
0
8.
Netík Filip
Komárek Michal
4
1
Krejčí Filip (H)
Matoušek Filip
1
1
0:6
3:6
3
12
0
2
0
1
9.
Schlixbierová Sára
Guedria Ines
4
4
Nušlová Kamila
Kolmanová Nela
1
1
3:6
5:7
8
13
0
2
0
1
61
101
6
14
3
6