20.2 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Tomáš Verner a Peter Pucher dorazí v neděli do Jindřichova Hradce

Klub HC Vajgar Jindřichův Hradec připravil na neděli 13. června 2021 program pro rozvoj individuálních dovedností v krasobruslení a ledním hokeji pod vedením mistra Evropy v krasobruslení Tomáše Vernera a mistra světa v ledním hokeji Petera Puchera. Akademie proběhne na zimním stadionu Jana Marka.

Budoucnost českého ledního hokeje vidíme v profesionální práci s mládeží již od útlého věku až k přípravě hráče k dorosteneckému hokeji. Proto spolek Děti do bruslí rozšiřuje projekt o rozvoj individuálních dovedností pro krasobruslení a lední hokej pod záštitou a vedením osobností ze světa profesionálního sportu.

Naším cílem v programu je zlepšit individuální dovednost a rozfázování jednotlivých pohybů a dovedností a tím zlepšit výkonost jednotlivce se zaměřením na detail dané činnosti tak, abychom dokázali konkurovat světové špičce ledního hokeje.

Akademie navázala spolupráci s předním krasobruslařským profesionálem, Tomášem Vernerem, který svými zkušenostmi a vlastní metodikou výuky dokáže posunout bruslení hráče na světovou úroveň.

Skloubením hokejových osobností a osobnosti jako je Tomáš Verner docílíme v komplexním programu zvýšení výkonnosti jednotlivce.

Tomáš Verner academy

Patronem akademie a metodickým trenérem je Tomáš Verner. Úspěšný krasobruslař a držitel zlaté medaile z Mistrovství Evropy v krasobruslení 2008 v Záhřebu. Tomáš je jedním z nejoblíbenějších krasobruslařů na světě, nejpočetnější fanklub má v Japonsku.

Budoucnost českého krasobruslení vidíme v profesionálním individuálním tréninku, který můžeme dopřát všem dětem.

Zapojením metodické výuky bruslení zlepšíme bruslařské dovednosti dětí, začínajících i pokročilých v krasobruslení, pod vedením světového profesionála Tomáše Vernera.

Program akademie reaguje na nejnovější moderní trendy a metody výuky krasobruslení.

www.tomasverneracademy.com

Peter Pucher academy

Pojďte se zdokonalit v bruslařských a hokejových dovednostech v naší Peter Pucher Academy. Máme zkušenosti ze špičkového domácího i mezinárodního hokeje a za vším je tvrdá práce, pokora a hlavně touha učit se od zkušených profesionálů. Vše dohromady vám může otevřít dveře do profesionálního hokeje.

Předáváme našim hráčům vše, co jsme se během naší kariéry naučili a nezapomínáme na to, že se hokej neustále rozvíjí. Spolupracujeme i s dalšími odborníky na bruslení, zdokonalujeme práci s hokejkou, věnujeme se suché přípravě a také taktickému myšlení hráče při zápase. V dnešním hokejovém světe je obrovská konkurence a jen komplexně připravený hráč má šanci se stát profesionálním hokejistou.

Budoucnost českého ledního hokeje vidíme v profesionální práci s mládeží již od útlého věku až k přípravě hráče k dorosteneckému hokeji. Proto spolek DDB rozšiřuje projekt o rozvoj individuálních dovedností pro krasobruslení a lední hokej pod záštitou a vedením osobností ze světa profesionálního sportu.

www.peterpucheracademy.com