27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

Týden pro hospic proběhne v říjnu poosmé

Již osmý ročník tradiční akce Týden pro hospic plánujeme v termínu od 5. do 10. října. Každoročně je tato akce spojena se Světovým dnem hospiců a paliativní péče, který připadá vždy na druhou říjnovou sobotu. Přijďte si spolu s námi užít společný čas naplněný divadlem, hudbou, přednáškou či sportem. Společně se také můžeme propojit během Papučového dne, který letos připadá na středu 7. října.

Týden pro hospic proběhne v říjnu poosméPřipravili jsme pro vás besedu s psycholožkou hospice Terezou Maříkovou, divadelní představení Setkávání Divadelního spolku Kajetán, koncert Swinging saxophones, bazar bižuterie, vystoupení kostelního sboru KOS, benefiční cvičení jógy a také velmi oblíbený Běh pro Kleofáše, který se uskuteční v sobotu 10. října. I letos můžete využít firemní startovné. Přijďte si společně zasportovat, startovné ve výši min. 5 000 Kč je určeno pro maximální počet 10 osob. Veškeré podrobnosti k běhu, včetně vyznačených tras naleznete na webu ZDE.

Výtěžek ze vstupného, stejně jako veškeré dary získané během Týdne pro hospic, poputují na provoz Hospicové péče sv. Kleofáše. Děkujeme, že spolu s námi pomáháte pomáhat!

Další informace naleznete na webu Hospicové péče sv. Kleofáše (www.kleofas.cz) nebo na facebookovém profilu hospice (www.facebook.com/hospictrebon.cz). Těšíme se na setkání s Vámi!

Petra Pfeiferová

Týden pro hospic proběhne v říjnu poosmé