10.5 C
Jindřichův Hradec
30.05. 2024
Články

V jindřichohradeckém bazénu po roce zase nasněží

Největší a nejhezčí vodní areál na jihu Čech, který se pyšní jedinečným propojením venkovního aquaparku s vnitřními bazény, vstupuje do srpna s otevírací dobou 10:00 až 20:00. Ta platí v Plaveckém bazénu a aquaparku Jindřichův Hradec denně bez ohledu na to, zda je všední den nebo víkend. A zájemci o koupání se ani nemusí ohlížet na počasí: azyl najdou 10 hodin denně, buď ve vnitřních nebo venkovních bazénech. Letní pokladna je otevírána pouze ve dnech s vysokými letními teplotami, v ostatních dnech slouží areál jako jeden celek a do venkovních prostor vstupuje klient přes vnitřní bazény. Od čtvrtka 1. září se rozběhne otevírací doba 6:30 až 21:00.

STŘEDA 24. SRPNA – VÁNOCE V BAZÉNU

4 měsíce do Štědrého dne

Hry, soutěže a zábava 10.00 – 13.00 hod.

Stejně jako vloni je Plavecký bazén Jindřichův Hradec kvůli nepřízni počasí nucen přesunout akci „Vánoce v aquaparku“ do vnitřních prostor bazénu. A nebojte se, nasněží i tak!
Hry, soutěže, zábava, fotokoutek, tetování i vodní radovánky jsou pro všechny návštěvníky bazénu připraveny od 10.00 do 13.00 hodin. Vstup pro děti do 15 let po dobu akce zdarma (děti do 12 let musí mít kvůli bezpečnosti doprovod dospělé osoby).

Výhody akce neplatí pro skupiny.

Po celé prázdniny zajišťují lektorky Plavecké školy Jindřichův Hradec příměstský tábor, o který je obrovský zájem: první termíny byly obsazeny hned v jarních měsících.

Marcela Kůrková