25.04. 2024

Vítězná šňůra jindřichohradeckých házenkářek pokračovala také v Ivančicích

HK Ivančice – Házená Jindřichův Hradec 27:29 (15:13)

Komentář trenérky Ivy Jonové:

„Úžasná bojovnost od celého týmu. Hrálo se rychle, v plném nasazení obou soupeřek od začátku až do konce. Obrany makaly, v útoku krásné akce, byly tam samozřejmě také chyby, ale nasazení bylo tak úžasné, že to ty chyby přebylo. Musím jen chválit, celý tým chtěl vyhrát, byla úžasná atmosféra v poli i na lavičce. Důležité bylo, že jsme po první prohrané půlce nepolevily a nenechaly si domácí utéct. Brzy jsme vyrovnaly a pak už se skóre přelévalo jen o branku. Ani my, ani soupeřky jsme to nechtěly vzdát bez boje. Dařilo se nám proměňovat šance a hrály jsme týmově, to byl klíč k vítězství. Výborně zahrála Eliška Kovářová a v brance opět podržela Katka Reisnerová.“

HRÁČSKÁ SOUPISKA:

Dušková Petra 0/0, Kovářová Eliška 10/0, Frühaufová Lucie 1/0, Vlková Michaela 3/0, Tržilová Natálie 1/0, Březinová Simona 1/0, Reisnerová Kateřina, Plucarová Kristýna 2/0, Berounská Zuzana, Ošívková Monika, Zahradníková Gabriela 6/2, Kovářová Tereza 1/0, Jasanská Sabina 4/0

Mladší dorostenky 27:27 (12:13)

„Na předehrávané páteční utkání jsme jeli na palubovku na Háje. Měl to být pohodový zápas se soupeřem z dolní části tabulky. Bohužel opak byl pravdou, jak to bývá v poslední době u slabších soupeřů, dochází hned na začátku k podcenění a pak je to už jenom boj a nervy. I tady jsme z počátku prohrávali, nicméně v druhé části poločasu se nám podařilo převzít vedení. V druhém poločase to byla jedním slovem přetahovaná, ve které měli hlavní slovo bohužel rozhodčí a jejich nesmyslné výroky. No a k tomu se přidala naše nezodpovědnost ve hře a tak nakonec jsme vezli z Prahy jen jeden bod. Pochvalu zaslouží Anička Dobešová, která celý zápas držela náš prapor a zatížila konto soupeře 11 brankami“.

Karel Petržala, trenér

HRÁČSKÁ SOUPISKA
Dobešová Anna 11/0, Dvorská Amálie, Mátlová Leona 4/0, Dvořáková Anna 1/0, Dvořáková Eliška, Coufalová Zuzana 6/0, Camrdová Tereza 4/0, Picková Viktorie, Vokušová Michaela 1/0, Klímová Natálie

Starší dorostenky 18:32 (9:12)

I v tomto zápase s výrazně slabším soupeřem jsme nezačali dobře a domácí vedli a drželi se až do stavu 9 : 9. Až 4 minuty před koncem jsme konečně zabrali a pomalu jsme soupeřkám utíkali. Nakonec jsme si zahráli s chutí a radostí, do listiny střelců se zapsaly všechny hračky i ze střídačky. Hnacím motorem v tomto utkání byla určitě dvojice Hauserová – Coufalová K., ale pochvalu tentokrát zaslouží všechny.

Hauserová Valentýna 9/0, Dobešová Anna 1/0, Loskotová Karolína 1/0, Dvorská Amálie 1/0, Dvořáková Eliška 1/0, Moravcová Klára, Kalajová Romana 3/0, Coufalová Zuzana 2/0, Camrdová Tereza 2/0, Viktorinová Anna 2/0, Coufalová Kristýna 6/1, Vokušová Michaela 4/0, Klímová Natálie