21.9 C
Jindřichův Hradec
20.05. 2024
Články

Vydejte se opět s kostkou cukru na výlet

Vydejte se opět s kostkou cukru na výlet

I letos pro vás dačické infocentrum připravilo letní soutěž s názvem „Kostka cukru na tripu 2023“. Víte, že před 180 lety bylo J. K. Radovi uděleno privilegium na výrobu kostkového cukru? Léto se rychle blíží a pokud se chystáte na dovolenou nebo výlet, rádi fotíte, jste soutěživý typ, v tom případě je soutěž určena právě vám.

Podmínkou soutěže je zaslání fotografie kostky cukru z jakéhokoliv výletu. Vyfoťte kostkový cukr třeba na rozhledně, v Brně, v Londýně nebo někde u moře. Foto zašlete na e-mailovou adresu [email protected], připojte své jméno, příjmení, e-mailovou adresu a místo, odkud foto pochází.

Soutěž trvá od 1. 5. do 15. 9. 2023. Na FB @infocentrumdacice budeme zaslané fotografie zveřejňovat. Nejste ještě fanouškem našich stránek? Přidejte si je mezi oblíbené, ať vám neutečou nápadité výlety kostky cukru. Minulý rok se nám sešly opravdu krásné a povedené fotky kostky cukru na tripu. Letos je naším záměrem z povedených fotek vytvořit kalendář města Dačice na rok 2024, kde v popisku bude uvedené místo fotografie a autor. Ze zaslaných fotografií vylosujeme ve středu 27. 9. 2023, na Světový den cestovního ruchu, tři výherce, kteří od nás získají hodnotné ceny. Úplné znění pravidel soutěže najdete na městském webu. Na fota z vašich tripů se už moc těšíme.

Infocentrum Dačice