-0.7 C
26.04. 2024

Vyrovnanou bitvu s prvním týmem tabulky jindřichohradecké házenkářky prohrály

HK Hodonín / Házená Jindřichův Hradec 35:30 (19:14)

„Z Hodonína jsme body nepřivezly, ale přijely jsme domů s dobrým pocitem, že jsme s nejlepším týmem tabulky odehrály téměř vyrovnaný zápas a na body, které na nás získaly, se domácí opravdu nadřely. My jsme jely oslabeny o Michaelu Vlkovou, Karolinu Loskotovou a druhou brankářku Petru Duškovou. Musím velmi pochválit přístup holek k utkání, že chybějící hráčky plně nahradily. Hrály s nasazením a bojovností po celou dobu zápasu. V první půli jsme se dlouho držely s domácími vyrovnaně, pak jsme je nechaly utéct o tři branky a až v úplném závěru prvního poločasu nám skóre uteklo až na rozdíl pěti branek. Nic jsme nevzdávaly, stále to bylo hratelné a s tím jsme nastupovaly do druhé půle. Bohužel nám to nevyšlo úplně tak, jak jsme si řekly. Druhý poločas jsme zahájily špatně, prvních deset minut se nám přestalo dařit, navíc jsme hrály dvojnásobné oslabení a k tomu ještě v 8 minutě druhé půle dostala červenou Sabina Jasanská. V tomto úseku utkání už jsme prohrávaly o 8, pak i o 9 branek. Holky ale neuvěřitelně zabraly a dotáhly se na rozdíl třech branek. Konečně skóre 35:30 upravily domácí až v samém závěru… Bylo to velmi těžké uznání a zároveň moc pěkné, rychlé s mnoha krásnými akcemi obou týmů. Jsem moc ráda, že dokážeme konkurovat týmu, který je loňským účastníkem nejvyšší soutěže.“