7.4 C
24.04. 2024

Z Havlíčkova Brodu si házenkářky přivezly smolnou prohru

Jiskra Havlíčkův Brod – Házená Jindřichův Hradec 27:24 (14:14)

Jindřichohradecké házenkářky sehrály v neděly další ligový zápas na palubovce Havlíčkova Brodu.

Komentář trenérky Ivy Jonové:

„Tahle prohra nás tedy hodně mrzí.

Byl to hodně rychlý a tvrdý zápas. Začátek jsme tentokrát chytly a šly jsme do vedení, které jsme udržely téměř do poločasu a až těsně před přestávkou nás domácí hráčky dotáhly na 14:14.

Ve druhé půli jsme si opět vytvořily dvou až tříbrankový náskok. Nicméně od 42 minuty zápasu přišel desetiminutový výpadek, kdy jsme vůbec nemohly překonat domácí brankářku a k tomu přispěla i práce rozhodčích, kdy nám 4x neprávem vzali balón. V této situaci domácí hráčky skóre úplně otočily. Holky se sice rvaly až do konce, bojovaly, ale zvrátit utkání už se jim nepodařilo.

Domácí byly agresivní, rychlé, dělalo nám problém je ubránit. A navíc nám v druhé půli odešla koncovka, snaha tedy vyšla naprázdno.“