16.8 C
Jindřichův Hradec
24.07. 2024
Články

Zapoj se do soutěže Hradecká selfie!

Hradecká selfie zima 2020/2021 navazuje na projekt z roku 2015. Sbíráme originální zimní snímky. Stačí vyfotit selfie v letošní zimě a poslat.

Chcete se zapojit do navazujícího a originálního jindřichohradeckého projektu? Stačí jenom vyfotit selfie v letošní zimě! Od 7. prosince 2020 do 15. března 2021 můžete zasílat svá selfie pořízená v Jindřichově Hradci. Projekt připravilo město Jindřichův Hradec ve spolupráci s Muzeem fotografie a moderních obrazových médií.

Po shromáždění všech zaslaných fotek z nich bude vytvořena koláž, která bude odhalena v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií při zahájení turistické sezóny 2021. Následně zůstane v muzejních prostorách vystavena několik týdnů společně s mozaikou fotografií z roku 2015. Vítězné fotografie budou zároveň otištěny v Jindřichohradeckém deníku.

Rozhodovat o vítězných snímcích bude sedmičlenná porota ve složení Ing. Jan Mlčák, MBA (starosta města), JUDr. Jana Říhová (vedoucí odboru kanceláře starosty), Zuzana Bedrnová (infocentrum Jindřichův Hradec), Barbora Píšová (infocentrum Jindřichův Hradec), PhDr. Jitka Čechová (ředitelka Vzdělávacího a kulturního centra Jindřichův Hradec), Martin Kozák (fotograf) a Adam Hudec (Jindřichohradecký deník). Porota vybere 3 vítězné snímky a 1 snímek bude oceněn hlasováním veřejnosti na facebooku – k tomu dojde po ukončení termínu pro zasílání fotografií.Součástí Hradecké selfie 2020/2021 bude také soutěž o snímek s největším počtem lajků na facebooku.

Ceny, na které se můžete těšit, odhalíme v průběhu soutěže na webu města www.jh.cz a na facebookové stránce města Jindřichův Hradec. Selfie zimní 2020 2021

Jak mají vypadat soutěžní fotografie a kam je posílat?

Soutěžní selfie musí být pořízené v Jindřichově Hradci, tak, aby na snímku byla kromě vás i jednoznačně viditelná část našeho města. Snímky v dostatečné kvalitě a rozlišení zasílejte na e-mail: [email protected] pod heslem „Hradecká selfie“. Formát zasílaných fotografií musí být JPG/JPEG.

Pravidla a obecná ustanovení:

1. Fotosoutěž nazvaná „Hradecká selfie“ (dále jen soutěž) je určena amatérským i profesionálním fotografům bez rozdílu věku.

2. Podmínkou účasti v soutěži je zaslání minimálně jedné a maximálně třech fotografií s uvedením jména, příjmení a telefonického nebo e-mailového kontaktu.

3. Fotografie selfie musí být pořízená a zaslaná elektronicky na email: [email protected] v termínu konání projektu, a to od 7. prosince 2020 do 15. března 2021.

4. Zasláním fotografií do soutěže autor poskytuje vyhlašovateli oprávnění k výkonu práva užít fotografie k nekomerčním účelům propagace města.

5. Pořizování fotografií se řídí aktuálními protiepidemickými pravidly a fotografie by neměly mít reklamní charakter

6. Pořadatel si vyhrazuje právo nezařadit fotky nekvalitní nebo nevhodné nebo ty, ze kterých není poznat město Jindřichův Hradec

7. Osobní údaje podléhají ochraně v souladu s příslušnými právními předpisy, zejména Obecným nařízením o ochraně osobních údajů, zákonem č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů, zákonem č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.

8. Výhry v soutěži nejsou soudně vymahatelné.

Městské informační centrum Jindřichův Hradec