22.4 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

Živý Hradec nás opět bude bavit multižánrem

Foto: Ondřej Dohnal

Jindřichohradečáci se již jistě těší na šestý ročník festivalu Živý Hradec. Polovina června, blížící se Slunovrat a s ním spojený světový svátek hudby. A jak lépe oslavovat hudbu než dobrou hudbou? Dvoudenní porce skvělé muziky na vás čeká při již tradičním multižánrovém hudebním festivalu Živý Hradec 14. a 15. června v parku pod gymnáziem.

V pátek 14. června v 17.30 hod. zahájí celý festival kapela JAM4U. Poté převezme štafetu Anděly ověnčená skupina Květy a páteční program zakončí nestoři brněnské umělecké hudební scény Vítrholc.

Sobotní hudební odpoledne zahájí ve 14 hod. malé překvapení – Martina von W. (ex Pensée) – jindřichohradecká písničkářka se tentokrát nechá doprovodit kapelou. Následně je na pódiu vystřídá další úžasná žena s kapelou – Jananas. Odpolední a večerní program propojí zahraniční host Živé kvety.  Návrat na hudební scénu oslaví skupina minus123minut a pohodovou tečku zajistí legenda českého reggae Švihadlo.

Samozřejmostí po oba dva dny je občerstvení, zázemí na místě a pohodová atmosféra. Nezapomeňte piknikovou dečku, ať vás nestudí….. I díky podpoře města Jindřichův Hradec si můžete vychutnat hudební víkend bez počítání korun na vstupenku. Vstupné je totiž zcela zdarma.

Takže pozor – sejdeme se všichni v pátek 14. a v sobotu 15. června v parku pod gymnáziem.

Veškeré aktuality a novinky týkající se festivalu sledujte na facebooku a webu www.hradeczije.cz.

Těšit se můžete také na pivko, které obstará Pivovar Kamenice nad Lipou.

Vstupné je pořád stejné = žádné.

ŽIVÝ HRADEC – multižánrový hudební festival