10.2 C
Jindřichův Hradec
22.03. 2023
Články

Zoo Hluboká bude vánočně nasvícena

Zoo Hluboká bude vánočně nasvícena

Na konec letošního roku je pro návštěvníky jihočeské zoologické zahrady připravena již tradiční akce s názvem Vánočně nasvícená zoo.

Tato akce začíná 6. prosince 2019 a potrvá až do 6. ledna 2020. V tomto období jsme pro návštěvníky prodloužili kromě Štědrého dne otevírací dobu, aby si mohli podvečerní procházku v klidu užít. Vstup do zoo bude umožněn do 18:30 hodin a v samotném areálu můžete zůstat až do 19 hodin. Vánoční zoo je rozprostřena na dvou třetinách celé své plochy.

V letošním roce je pro vás připravená i řada novinek. Jednou z nich je zcela nový fotokoutek se světelným křeslem, kde se mohou fotit i naši nejmenší návštěvníci. Také jsme dokoupili několik nových světelných 3D prvků v podobě plameňáků, orla a několik desítek metrů světelných krápníků.

Nečekají na vás ovšem pouze světelné prvky, ale i zvířata, která jsou k vidění i po celý rok. Některé expozice budou nasvětleny, a proto se můžete těšit třeba na vydry, tygry, kočkodany a další druhy, které vás provedou zimní zoo. Tato akce láká rok od roku stále více návštěvníků, tak se na chvilku zastavte i vy před vánočním shonem a přijďte se projít do naší večerní zoo.

www.zoohluboka.cz

Nejnovější články

Házenkářky si přivezly z Kunovic těsnou prohru

Miloslav L

Příměstské tábory Svět Fantazie 2023

Miloslav L

Charita hledá dobrovolníky do nemocnice a centra sociálních služeb

Miloslav L