26.2 C
Jindřichův Hradec
16.07. 2024
Archivní

AR Food festival

  • 22.6.2024 (sobota) od 10:00 do 18:00,
  • Jindřichův Hradec – náměstí Míru,

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás pozvat na 2. ročník AR Food festivalu, který se bude konat 22. 6. 2024 od 10:00 do 18:00 na Náměstí Míru v Jindřichově Hradci.

V letošním roce bude téma našeho festivalu MOTORSPORT a jsme velmi rádi, že se s námi spojili pořadatelé Radouňské rallye a jedna z časovek rallye bude startovat právě z náměstí. Vozy budou vyjíždět na trať cca od 11:55 do 14:30 hodin.

Téma motorsportu bude podpořeno také vystavenou Škoda Fabia R5 a dvěma motorsportovými trenažéry, na kterých si budete moci zazávodit i klidně s některým z rally závodníků.

Prezentace vozidel AR SERVIS bude zastoupena celou modelovou řadou vozů Škoda, které si budete moci prohlédnou a s našimi prodejci si můžete domluvit předváděcí jízdu. U našich stánků každý z účastníku dostane malý dárek a bude mít možnost zaregistrovat se do soutěže o zapůjčení vozu na víkend.

V neposlední řadě bude samozřejmě festival o dobrém jídle a pití. Opět s námi na festivalu bude Zlatá Husa, Viet-Ňam, Statek u Misařů, Střapatá Bohunka, Agrola, Zahradní centrum, Bezlepkové bistro U Vrzky, Agnes Cafe.

Přijďe si za námi užít dobré jídlo, krásná auta a adrenalinu. Velmi se na vás těšíme.

Tým AR SERVIS a Radouň Motorsport