17.6 C
Jindřichův Hradec
21.05. 2024
Články

Hradecžije News aneb pravidelný přehled novinek

Opět vám přinášíme páteční novinky “Hradecžije News” o tom, co jsme v nedávné době na web přidali, co se děje nového mezi našimi inzerenty, které mnozí z vás už velmi dobře znají. Je to takové naše “Hradečáci Hradečákům” neboli co si doma uvaříme, to si tam také sníme.

  • Nově u nás naleznete finanční poradnu EKOMA. Odborníci na finance, kteří mají letité zkušenosti a všechny potřebné certifikační zkoušky. Precizně se orientujeme ve složitých finančních situacích. O své klienty pečují dlouhodobě a dokonce finančně vzdělávají jejich děti.

EKOMA - Finanční poradna

  • Nově s námi také spolupracuje také prodejna FIK Centrum, kterou naleznete v Jarošovské ulici a naleznete zde Široký výběr dámského, pánského a dětského oblečení, obuvi a doplňků. Odkaz ZDE

Black Friday Footmark - Barefoot obuv pro každého

RYNEK - Místo plné chutí

  • Střední zdravotnická škola v Jindřichově Hradci ve spolupráci s Městskou knihovnou Jindřichův Hradec, s vedením dobrovolníků Nemocnice v Jindřichově Hradci a humanitární organizací ADRA vyhlašuje sbírku pod názvem „Radost dětem v nemocnici“. Sbírka probíhá v knihovně od 20. listopadu do 6. prosince. Více ZDE

Sbírka "Radost dětem v nemocnici" v jindřichohradecké knihovně

  • V neděli 2. prosince přijdou děti do Hopsálkova navštívit čerti. Dětičky čeká zábavné odpoledne s krásnou čertovskou pohádkou po níž následuje čtení z knihy hříchů a rozdání dárečků.

Čertovská pohádka v Hopsálkově

P.M.Truhlářství - (INDECO zastoupení)