Aktuálně

Footmark – Barefoot obuv pro každého

Footmark - Barefoot obuv pro každého

Odměňte sebe a svoje nohy…

Co je barefoot?

Naše noha – chodidlo, je unikátní a dokonalý stroj, který nám umožňuje stát, chodit a běhat. Tento stroj byl sestaven tak, aby dokonale fungoval „naboso“. Aby mu nic nebránilo v pohybu.

Dřív noha chodila pouze v trávě, půdě, nebo po lese a podobně. Postupně bylo třeba začít nohu chránit, proto se mezi nás začaly dostávat první boty. Vlivem módních trendů a postupného vývoje se boty neustále utvářely až v dnešní botasky, lodičky a mokasíny, které sice jsou našemu oku lahodící, ale neumožňují chodidlu přirozený pohyb.

Footmark - Barefoot obuv pro každého

Barefoot obuv je tedy obuv, která anatomicky odpovídá obrysu naší nohy, nikde ji neutlačuje a podrážka je ohebná všemi směry, maximálně 5 mm tlustá a bez jakéhokoliv podpatku, výztuhy či klenby. Tím umožňuje tomuto unikátnímu stroji, aby pracoval, jak má a zároveň byl chráněn před okolním vlivem.


Kdo jsme?

Footmark - Barefoot obuv pro každéhoJmenuji se Dáda a ráda bych vám vytvořila příjemnou prodejnu, kde najdete široký výběr botiček a hlavně příjemné prostředí, kam se budete chtít vracet.

Proč právě barefoot?

Mám dceru, pro kterou chci jen to nejlepší. A jak se říká, nejlepší je začít od podlahy, tedy od bot. Jelikož barefoot, neboli bosá chůze, je to nejpřirozenější a nejzdravější, co můžete nohám dopřát, byla to jasná volba. Bohužel, v okolí žádná kamenná prodejna není, proto jsem se rozhodla, tyto boty přiblížit nejen sobě, ale i dalším příznivcům z okolí.


Sortiment

PRO DĚTI – PRO DOSPĚLÉ – OSTATNÍ


Otevírací doba

Pondělí 9.00 – 17.00
Úterý 9.00 – 17.00
Středa 9.00 – 17.00
Čtvrtek 9.00 – 17.00
Pátek 9.00 – 16.00
Sobota 9.30 – 11.30

Footmark - Barefoot obuv pro každého