21.9 C
Jindřichův Hradec
20.05. 2024
Články

Inflace je nejvyšší za čtvrtstoletí. Začněte chránit své peníze hned teď! | EKOMA

Naše peněženky krvácí. Zažíváme největší vlnu zdražování za bezmála čtvrtstoletí. Může za to inflace.

Za poslední měsíce vyšplhala téměř na 14 procent a jen tak neklesne.

Víte, že ze 100 000,- na vašem běžném účtu zbyde za 5 let kvůli inflaci pouze 52 000,- ?

Zavolejte nám, poradíme vám, jak chránit vaše peníze!

Peníze ztrácí hodnotu. Investujte!

Růst inflace se dotkne každého z nás. Prudce nahoru letí ceny energií a pohonných hmot, náklady na bydlení nebo potraviny.

Víte, koho zasáhne nejvíce? Lidi, kteří své pracně vydělané peníze schraňují na bankovních účtech, nebo ještě hůř v hotovosti. I kdyby byla inflace „jen“ čtyřprocentní, za pět let sníží hodnotu vašich úspor o pětinu.

Úspory teď doslova každý den ztrácejí na hodnotě, koupíte si toho za ně stále méně a méně. Je-li to i váš případ, je nejvyšší čas začít vaše peníze chránit.

Do čeho investovat? Možná vás jako první napadne nemovitost, ale je to skutečně ta nejlepší varianta s dnešními cenami? Víte o dalších možnostech? My ano:)

Co je pro vás ta nejvhodnější varianta? Neváhejte se na nás s jakýmikoliv dotazy obrátit!

Chci ochránit své úspory

Pozor na podvodníky

Investovat chce teď stále více Čechů a rostoucího zájmu zneužívají i různí šejdíři. Dávejte si prosím na své peníze pozor a nenechejte se nalákat sliby o zázračném zbohatnutí přes noc. Takové pohádky nemívají happy end. Ale pokud vás zajímá, jak uchránit hodnotu vašich pracně vydělaných peněz, a k tomu získat něco navíc, kontaktujte mne. Ukáži vám, že je možné investovat i po malých částkách pravidelně a nemusíte k tomu mít miliony na účtu.

(článek je v rámci placené inzerce)

EKOMA - Finanční poradna

Ve financích se vyznáme. Odborníci, kteří vám budou radit, mají letité zkušenosti a všechny potřebné certifikační zkoušky. Precizně se orientujeme ve složitých finančních situacích. O své klienty pečujeme dlouhodobě a dokonce finančně vzděláváme jejich děti.