14.2 C
Jindřichův Hradec
24.03. 2023
Články

Konec léta neznamená konec zábavy! Spolek StopTime přináší víkendové akce na měsíc září.

V září Vás čekají celkem tři akce, které připravil spolek StopTime.

  • V sobotu 7. září 2019 se uskuteční v J. Hradci komorní larp s názvem: Terapie snem.

Komorní larp “Terapie snem” vás uvede do bizarního prostředí myšlenek ztrápených lidí promítaných skrze lidské snění. Čeká vás zážitek přirovnatelný zčásti ke grotesce a zčásti k hořké komedii v prostředí snového banketu. Komorní larp je improvizované divadlo bez diváků, kde se hráči stávají samotnými herci. Každý hráč obdrží scénář své postavy a nadále je na něm, jak svou postavu ztvární. Hru moderuje postava Vypravěče, který vysvětlí pravidla vždy na začátku daného larpu. Larp je pro 11-13 hráčů, vstupní poplatek za něj je 100 Kč (platí se na místě) a odehraje se v Jindřichově Hradci dne 7. 9. 2019 v 19:00. Další informace (včetně postav a konkrétního místa) obdrží hráči po registraci.

Bližší informace naleznete zde: http://terapiesnem.stop-time.org/

Spolek StopTime

  • V sobotu 14. září 2019 se můžete těšit na Paintball v Sezimově Ústí.

Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, který nevyžaduje jenom rychlost, sílu a fyzickou kondici. Při paintballu budete potřebovat i taktické myšlení a chladnou hlavu. Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete!

Spolek StopTime

Celkové vstupné je 400 Kč a zahrnuje:

275 Kč startovné a půjčení vybavení (maska, kombinéza, zbraň – vlastní vybavení není dovoleno!) a 135 Kč za 333 ks kuliček Kuličky se dají dokoupit na místě jen za 0,4 Kč/kus.

Bližší informace naleznete zde: http://paintball.stop-time.org/

  • V sobotu 21. září 2019 se bude konat v J. Hradci již klasické Deskohraní.

Celý den se budou hrát hry nejrůznějšího ražení. Záleží jen na hráčích, co budou chtít hrát a kterou hru z přítomných si vyberou. Her je k dispozici opravdu dost. Vstup na akci je zdarma a kapacitně není omezen. Kdy a na jak dlouho se hráč zdrží je čistě na jeho volbě. Detailnější informace budou zveřejněny na facebookové stránce StopTime.

Spolek StopTime

Barbora SobotkováCo to je spolek StopTime?

 

Nejnovější články

Nahlédněte do praxe s přednáškami Fakulty managementu

Miloslav L

Soutěž v Domě gobelínů s názvem „TEXTILNÍ FANTAZIE“

Miloslav L

Jaro se blíží! | Fotila Amálie

Miloslav L