7.5 C
Jindřichův Hradec
2.03. 2024
Články

Konec léta neznamená konec zábavy! Spolek StopTime přináší víkendové akce na měsíc září.

V září Vás čekají celkem tři akce, které připravil spolek StopTime.

  • V sobotu 7. září 2019 se uskuteční v J. Hradci komorní larp s názvem: Terapie snem.

Komorní larp “Terapie snem” vás uvede do bizarního prostředí myšlenek ztrápených lidí promítaných skrze lidské snění. Čeká vás zážitek přirovnatelný zčásti ke grotesce a zčásti k hořké komedii v prostředí snového banketu. Komorní larp je improvizované divadlo bez diváků, kde se hráči stávají samotnými herci. Každý hráč obdrží scénář své postavy a nadále je na něm, jak svou postavu ztvární. Hru moderuje postava Vypravěče, který vysvětlí pravidla vždy na začátku daného larpu. Larp je pro 11-13 hráčů, vstupní poplatek za něj je 100 Kč (platí se na místě) a odehraje se v Jindřichově Hradci dne 7. 9. 2019 v 19:00. Další informace (včetně postav a konkrétního místa) obdrží hráči po registraci.

Bližší informace naleznete zde: http://terapiesnem.stop-time.org/

Spolek StopTime

  • V sobotu 14. září 2019 se můžete těšit na Paintball v Sezimově Ústí.

Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, který nevyžaduje jenom rychlost, sílu a fyzickou kondici. Při paintballu budete potřebovat i taktické myšlení a chladnou hlavu. Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce. Jedno je ale jisté – na zážitky z paintballu nikdy nezapomenete!

Spolek StopTime

Celkové vstupné je 400 Kč a zahrnuje:

275 Kč startovné a půjčení vybavení (maska, kombinéza, zbraň – vlastní vybavení není dovoleno!) a 135 Kč za 333 ks kuliček Kuličky se dají dokoupit na místě jen za 0,4 Kč/kus.

Bližší informace naleznete zde: http://paintball.stop-time.org/

  • V sobotu 21. září 2019 se bude konat v J. Hradci již klasické Deskohraní.

Celý den se budou hrát hry nejrůznějšího ražení. Záleží jen na hráčích, co budou chtít hrát a kterou hru z přítomných si vyberou. Her je k dispozici opravdu dost. Vstup na akci je zdarma a kapacitně není omezen. Kdy a na jak dlouho se hráč zdrží je čistě na jeho volbě. Detailnější informace budou zveřejněny na facebookové stránce StopTime.

Spolek StopTime

Barbora SobotkováCo to je spolek StopTime?