27.5 C
Jindřichův Hradec
19.07. 2024
Články

Návštěva dětí z MŠ v Dačicích, přednášky a nové LEDAX noviny | LEDAX

Návštěva dětí z MŠ Bratrská v DPS Dačice

V úterý 6. února nás v domě s pečovatelskou službou navštívily děti z mateřské školy Bratrská Dačice. Připravily si pro nás veselý masopustní program. Masky nám pro radost zatančily, zazpívaly a nakonec jsme si společně zahráli stolní hry.

Přednáška o pečovatelské službě Ledax v Jindřichově Hradci a Kardašově Řečici

Paní Zuzana Vobořilová, vedoucí střediska Pečovatelské služby Ledax v Jindřichově Hradci, byla pozvána, aby přednášela o práci Pečovatelské služby na setkáních, která se konala v rámci oslav Mezinárodního dne žen. Přednášky proběhly v Kardašově Řečici (1. března) a Jindřichově Hradci (7. března). Velký zájem byl o informace k příspěvkům na péči, hosté chtěli vědět, jaké konkrétní činnosti v rámci pečovatelské služby poskytujeme. Došlo i na dotazy k žádostem do domu s pečovatelskou službou nebo kdy bude otevřen nový Domov pro seniory Bobelovka. Děkujeme za pozvání.

Březnové Ledax NOVINY právě vyšly

středa, 13. března 2024

Letošní první číslo Ledax NOVIN přináší velký rozhovor s MUDr. Alešem Chrdlem, primářem infekčního oddělení českobudějovické nemocnice. V rozhovoru říká: „Důležitá je čilá mysl, pohyblivé tělo a dobré vztahy s lidmi kolem sebe. Senioři mohou vnášet moudrost, pohodu, uklidnění a radost místo nějakého rozčilování se a obav.“

„Štěstí přeje připraveným“, téma tohoto vydání pojala Mirka Nezvalová ve svém úvodníku velmi osobně. Určitě stojí za zamyšlení. A jako vždy se dozvíte o tom, co se bude dít, děje a událo v terénních sociálních a zdravotních službách, v domovech pro seniory v Dobré Vodě u Českých Budějovic, Ostravě a Vysokém Mýtě. Velmi se těšíme na vyluštěné tajenky křížovky.

Pěkné čtení.

Aktuální číslo Ledax NOVIN 59 najdete ZDE

Všechna čísla Ledax NOVIN najdete ZDE

Ledax NOVINY jsou zdarma.

Máte zájem o jejich pravidelné zasílání? Napište e-mail na adresu: [email protected] nebo zavolejte 800 221 022.