16.5 C
Jindřichův Hradec
24.09. 2023
Články

Plavecký bazén v listopadu

Bazén připomene kulaté jubileum dětem i dospělým

stevepb / Pixabay

Instalace dětské skluzavky udělala v říjnu pomyslnou tečku za investicí města Jindřichův Hradec do výměny dlažby v oddělení dětských bazénů. Pevně zabudovaná nová vodní atrakce si záhy získala srdce všech nejmladších návštěvníků a stejně jako protiskluzová dlažba u dětských bazénů je aktuálně nejčastějším cílem pochvalných komentářů. Vedení bazénů věří v zachování investiční přízně města i v příštím roce, neboť v plánu je ještě výměna dlažby ve velkém relaxačním bazénu.

Hry a soutěže pro děti

V pátek 15. listopadu odpoledne si bazén symbolicky připomene 10 let od modernizace a přístavby. Kulaté jubileum bude vzpomenuto při vyhlášení výtvarné soutěže pro děti s bazénovou tematikou. Fakt, že před deseti lety došlo k nastartování nové epochy původně jen sportovního zařízení, nemůže uniknout ani veřejnosti. Ta dostane možnost využívat od 15.00 do 21.00 hodin zvýhodněné vstupné do bazénů a od 15.00 do 17.30 hodin se děti zapojí do her a soutěží ve vnitřních prostorách bazénu.

Miminka ve vodě

Vaničkové plavání je hitem v nabídce Plavecké školy J. Hradec. V průběhu roku si svůj první kontakt s vodou pod odborným vedením certifikovaných lektorek mohou vyzkoušet děti ve věku od 3 do 6 měsíců. Památkou na plaveckou premiéru jsou fotky šťastných miminek, z nichž ta nejzdatnější dokážou rozdávat úsměvy i pod vodou. V regionu je jindřichohradecký bazén jediným, který tuto aktivitu nabízí. Informace získáte na recepci na tel. č.: 384 321 236. Na Vaničkové plavání navazují oblíbené kurzy pro kojence a batolata (snímek), které jsou v podzimním termínu beznadějně obsazeny.

Novinka – ranní plavání

Státní svátek 17. listopadu připadá na neděli a bazén bude v tento den otevřen jako tradičně od 10.00 do 20.00 hodin. Již od září platí, že vedle večerního plavání pro veřejnost (www.bazen.jh.cz) je vyhrazen ještě úterní ranní blok od 8.00 do 9.00 hodin. Právě v úterý ráno navíc plavecká škola nabízí možnost předem sjednaných individuálních konzultací a výukových hodin pro jednotlivce nebo malé skupinky. Více informací o novince v kanceláři Plavecké školy J. Hradec, tel. č.: 724 133 223.

Marcela Kůrková