7.2 C
Jindřichův Hradec
26.02. 2024
Články

Po roce před jindřichohradeckým bazénem opět nasněžilo

Na středu 21. srpna připravil bazén „Vánoce v bazénu“, počin, který veřejnosti připomene zdánlivě neuvěřitelně znějící fakt, a to, že do Vánoc zbývají 4 měsíce. Přes noc před bazénem nasněžilo a koulování a stavění sněhuláků se tradičně stane hlavní atrakcí dne, jehož dějství od 11.00 do 13.00 hodin zpestří hry a soutěže v bazénu.

Po roce v jindřichohradeckém bazénu zase nasněžilo

Zábavný program od 10 do 13 hodin organizátoři přesunuli do vnitřních bazénů. Na návštěvníky krytého bazénu čekají od 10 do 13 hodin nejrůznější hry a soutěže ve vodě i na suchu. Na závěr – jako odměnu za své snažení – si děti vytočí svůj předčasný vánoční dárek ve vánoční tombole. Chybět nebude ani stánek Všeobecné zdravotní pojišťovny a na recepci si zájemci mohou pochutnat na domácím vánočním cukroví.

A aby bylo všem zřejmé, že se akce koná, zařídili pořadatelé, aby před městským bazénem do rána nasněžilo. A je to pravý nefalšovaných sníh. Opravdu, přijďte se přesvědčit!

Vánoce v bazénu pořádá Plavecký bazén Jindřichův Hradec pod hlavičkou Služby města Jindřichův Hradec. Plavecký bazén je otevřen od 10 do 20 hodin, zábavný program potrvá od 10 do 13 hodin.

I v srpnu je venkovní aquapark v případě letního počasí otevřen denně od 10.00 do 20.00 hodin. Přístupný je buď přes venkovní pokladnu a turniket nebo přes krytý bazén. V tomto případě je vstupné dražší, ale návštěvník zase získává komfort v podobě neomezené možnosti využití obou areálů. Největší výhodu mají držitelé permanentních čipů, kteří si vždy užívají levnější vstupné a sami si svobodně mohou ovlivnit délku pobytu.

V posledním srpnovém týdnu se v bazénu odehrají zápisy do oblíbených kurzů kojenců a batolat pořádaných Plaveckou školou Jindřichův Hradec. Maminky s dětmi jistě ocení nově vybavený dětský koutek. Ten nově poskytne více pohodlí i rodičům, kteří sledují pokroky svých ratolestí v dětském bazénu.

Od pondělí 2. září se do krytých bazénů vrátí otevírací doba 6.30 až 21.00 hodin, jež celý rok platí ve všedních dnech. O víkendech jsou bazény stejně jako v létě přístupné od 10.00 do 20.00 hodin.

Marcela Kůrková

Po roce v jindřichohradeckém bazénu zase nasněžilo