22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

Staň se Pánem Hradce s novou hrou od StopTime

StopTime tě zve na novou hru Páni Hradce, která se bude konat v sobotu 26. 6. v Jindřichově Hradci a blízkém okolí. Čeká tě objevování různých zákoutí našeho města, kde se o plno místech dozvíš zajímavé informace. Pokud přitom pořádně hejbneš kostrou, můžeš v stanoveném čase vyhrát hru, dostat vítěznou cenu a všem ukázat, kdo je pravý Pán Hradce!

Zahájení je v 9:30 a konec akce v 17:30. Na začátku dostane každý 2-4 členný tým mapu, na které budou vyznačeny desítky míst, která jsou většinou nějak zajímavá a možná ani nevíš, že denně okolo nich chodíš. Naplánuj si vlastní, co nejlépe bodovanou trasu, a v určeném čase projdi, co zvládneš. Každé navštívení místa se potvrzuje online odpovědí na kontrolní otázku přes chytrý telefon. Místa mají komplexní bodovací systém, kde lze získat různé bonusové body navíc. Zakončení bude někde na zahrádce, kde bude možnost předobjednat jídlo (pošleme dotazník mailem před hrou).

Cíl hry

Ve stanoveném časovém intervalu 8 hodin se pokuste nasbírat co nejvíce herních bodů za navštívená místa a dorazit včas do cíle. Vítězí ten, kdo bude mít na konci hry nejvíce bodů.

Odkaz na web s registrací: http://panihradce.stop-time.org/

Odkaz na FB událost: https://www.facebook.com/events/225481179078271


 

Co to je spolek StopTime?