19.04. 2024

TCV v Karviné – Karvinský aquatlon z pohledu Ivety Fairaislové

V sobotu 25. 3. jsem se po dlouhé době postavila na start závodu ČP. Neočekávala jsem žádné skvělé časy, chtěla jsem si jen zazávodit a vyzkoušet si, jak na tom momentálně jsem.

Plavalo se mi dobře a s časem 4:50 (400 metrů) jsem byla spokojená. Běh se startoval pohromadě a běžel se jeden pětikilometrový okruh, který vedl karvinským parkem. První 3 km jsem si držela slušné tempo, ale jelikož nemám ještě moc naběháno, tak na poslední 2 km mi už „došlo“. Podařilo se mi zaběhnout pod 19 minut a nakonec z toho bylo 1. místo v kategorii a 3. místo celkově.

Náš oddíl reprezentovalo v Karviné dalších 5 závodníků. Ondřej Poulek, Matyáš Němec, Kateřina Kozlová, Jindřich Stříhavka a Petra Stříhavková. Ondřej Poulek se ve své kategorii starších žáků umístil na 15. místě a hned za ním skončil na 16. místě Matyáš Němec. Katka Kozlová se umístila v kategorii juniorek na 4. místě. Katku od bedny dělila bohužel jedna z polských závodnic. Jindra Stříhavka se s krásným běžeckým časem umístil v kategorii dorostu také na 4. místě a Petra Stříhavková ve své kategorii obsadila bronzovou příčku.