22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Články

V Muzeu fotografie připravují na 4. září fotografování školáčků

Fotografování školáčků | Muzeum fotografie a MOM

V Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, konkrétně v muzejním fotoateliéru se v první školní den, v pondělí 4. září uskuteční fotografování školáčků.

Vážení rodiče, milé děti,

přijďte se vyfotografovat do muzejního fotoateliéru a uchovat si tak vzpomínku na slavnostní okamžik prvního vstupu do školy.

Samozřejmě fotíme NEJEN prvňáčky, ale i větší i menší děti a jejich sourozence a rodiče. Máme výběr školních rekvizit k fotografování, ale stejně tak si můžete přinést i své vlastní. A pro ty, kterým se hodně stýská po prázdninách se můžeme vrátit i k tématice Rozmarného léta.

Všem zájemcům doporučujeme, aby si zarezervovali konkrétní čas fotografování na telefonním čísle 384 362 459, aby nemuseli čekat.

Délka fotografování je standardně 30 minut a vznikne minimálně 25 fotografií, většinou i (mnohem) více.

Fotografovat se bude od 10 do 15:30 hodin (poslední objednání v 15:00) a je zpoplatněno už tradičně částkou 450,- Kč při fotografování v počtu 1-4 osob, při více osobách 550,- Kč.

Vytvořené fotografie Vám budou nahrány na Váš na přinesený vlastní Flash disk, nebo budou zaslány elektronicky. Dle domluvy si můžete objednat v muzeu jejich vytištění na velký formát.

O fotografování v muzejním ateliéru obecně zde.

Těsíme se na Vás!