16.4 C
Jindřichův Hradec
13.04. 2024
Články

Bistro u nemocnice nabízí více než jen příjemné posezení

Oblíbené chlebíčky, sendviče, řízky nebo bramborák, ale také saláty nebo nejrůznější zákusky, to je jen část nabídky Bistra u nemocnice.

Bistro najdete u vjezdu do nemocničního areálu z ulice U Nemocnice a je otevřené každý všední den od 6:00 do 16:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Lahůdky z bistra si oblíbili nejen pacienti, návštěvy a zaměstnanci nemocnice, ale pro něco dobrého si sem často zajdou lidé z celého města. Samozřejmostí je v nabídce bistra káva a další teplé i studené nápoje, pečivo, mléčné výrobky, sladkosti nebo drobné dárky. Zákazníci mohou posedět přímo v bistru a v létě také na příjemné venkovní zahrádce třeba i s vynikající točenou zmrzlinou.

Naše kuchařky pro bistro vytváří 55 druhů slaných a 20 druhů sladkých pokrmů. Celkem tady každý všední den vznikne až 300 kousků nejrůznějších originálních lahůdek a všechny druhy si můžete také objednat. Ušetřete si čas a starosti a překvapte své blízké dobrotami z Bistra u nemocnice.  Pro objednání, nejlépe dva dny předem, volejte na telefon 384 376 181, nebo můžete objednat osobně v našem Bistru. Ve fotogalerii se podívejte na naši nabídku.

Nemocnice Jindřichův Hradec » Bistro (nemjh.cz)