20.2 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

LEDAX – Prosinec v dačickém středisku a nové LEDAX noviny

Koncert žáků ZUŠ Dačice
4. prosince jsme se zúčastnili koncertu dětí ze Základní umělecké školy Dačice s názvem „Vánoce, Vánoce přicházejí“. Koledy jsme si od dětí vyslechli prostřednictvím trumpet, saxofonu, akordeonu, varhan atd. Společně jsme si zazpívali a prožili tak pěkné adventní odpoledne. Dětem děkujeme a těšíme se na příště

Za Pečovatelskou službu Ledax – středisko Dačice

Mgr. Květa Leitkepová, DiS., vedoucí

Eliška Mandátová, DiS. – sociální pracovnice

Návštěva dětí ze ZŠ Neulingerova v DPS Dačice

7. prosince nás navštívili děti ze ZŠ Neulingerova v Dačice. Dostali jsme od nich vánoční dekoraci do společenské místnosti DPS Dačice. Zazpívali jsme si s nimi koledy a vzájemně jsme si popřáli krásné svátky.

„Biblický příběh“ v DPS Dačice

11. prosince nás navštívili klienti Dačického okénka. Zahráli nám představení s názvem „Biblický příběh“ a pak se zpívali koledy. Vzájemně jsme si popřáli krásné Vánoce a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2024.

Právě vyšly prosincové Ledax NOVINY

Prosincové číslo Ledax NOVIN přináší sloupek Mirky Nezvalové na téma „Až se zima zeptá“. Všechny určitě potěší rozhovor s hercem, režisérem a scénáristou Jiřím Mádlem. Dozvíte se, co se událo v našich domovech a terénních sociálních a zdravotních službách. Podzim byl doslova nabitý v Domácím hospici Ledax. Čekají Vás také dvě pozvání na akce v příštím roce. Pěkné čtení, krásný advent a požehnané Vánoce všem.

Aktuální číslo Ledax NOVIN 58 najdete ZDE

Všechna čísla Ledax NOVIN najdete ZDE

Ledax NOVINY jsou zdarma.

Máte zájem o jejich pravidelné zasílání? Napište e-mail na adresu: [email protected] nebo zavolejte 800 221 022.