16.1 C
Jindřichův Hradec
23.06. 2024
Články

Matějovec38 zve na výstavu a cestovatelský večer Václava Šilhy – Antarktida

Přijeďte v sobotu 22.6. 2024 do Matějovce38 u Českého Rudolce na promítání filmu z cestování po Antarktidě s komentářem autora, známého fotografa a cestovatele Václava Šilhy.

Tento večer zahájí výstavu fotografií Václava Šilhy, kterou můžete v Matějovci38 vidět až do 22. července v nově otevřené galerii, jež bude věnovány výstavám fotografií.

tel.: 739 476 739

Václav Šilha je český fotograf který pravidelně publikuje u nás i v zahraničí. Jeho snímky byly zveřejněny např. v BBC Wildlife Magazine, National Geographic a v dalších titulech napříč celým světem. S jeho tvorbou se mohou pravidelně setkávat návštěvníci různých fotografických výstav a přednášek. Je držitelem několika cen Czech Press Photo za fotografie a videa. Oceněn byl také v několika zahraničních soutěžích. Je spoluautorem knih „Divoká planeta“, „Afrika v nás“ a „Afrika v nás II“. V posledních letech se jeho tvorba zaměřuje, kromě přírody, i na portrétní fotografii a také na jeho projekt JUST HUMAN, který dokumentuje zvyky a tradice lidí na celém světě. (www.photo-silha.cz)

Matějovec 38