16.4 C
Jindřichův Hradec
13.04. 2024
Články

Nemocnice Jindřichův Hradec spustila projekt MEDIC ON BOARD

Intenzivní stáž MEDIC ON BOARD je určena všem studentům 5. a 6. ročníků medicíny. Budoucím lékařům nabízí možnost získat důležité zkušenosti tzv. „z první ruky”. Po celou dobu praxe jim bude k dispozici odborník z naší nemocnice a veškeré potřebné moderní vybavení.

Chceme, aby se studenti u nás cítili „jako doma”, a proto nemocnice pro přihlášené zajistí ubytování přímo v Jindřichově Hradci. Bonusem tak je, že stážisté budou mít možnost poznat krásné město i malebnou jihočeskou přírodu v okolí.

Pro komplexní informace, přehlednost a snadnější možnost přihlášení byly k projektu spuštěny webové stránky www.mediconboard.cz.  Potenciální zájemci zde najdou všechny potřebné informace a kontakty. K přihlášení stačí vyplnit jednoduchý online formulář. Součástí webu je i nové propagační video, ve kterém naši lékaři celý projekt představují.

Tento projekt je přínosný oboustranně. Věříme, že když mladým medikům ukážeme reálné lidi, reálné akce a celkové reálné nemocniční prostředí, budou se k nám rádi vracet.

„Pro mladé lékaře je zcela zásadní začít kariéru se správnými lidmi a naše akce je jednou z možností, jak se s nimi seznámit. Mladí medici si mohou vybrat konkrétní oddělení naší nemocnice a během jednoho týdne poznají daný obor v celé jeho šíři. Měla by to pro ně být TAK TROCHU LEPŠÍ PRAXE.“ říká ředitel Nemocnice Jindřichův Hradec a primář ARO MUDr. Vít Lorenc.

Nemocnice Jindřichův Hradec