23.8 C
Jindřichův Hradec
20.06. 2024
Články

Za vysvědčení do bazénu zadarmo

Vstupné zdarma jako odměnu za vysvědčení dostanou v pátek 2. února od Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec všechny děti do 15 let. V den pololetních prázdnin budou bazény v nejmodernějším vodním komplexu na jihu Čech otevřeny v prodloužené otevírací době od 10 do 21 hodin. K dispozici jsou relaxační bazén, tobogan, divoká řeka, parní kabina, všech 6 drah sportovního bazénu nebo dva dětské bazény s brouzdalištěm a skluzavkou.

Páteční motto zní „Za vysvědčení do bazénu zadarmo“. „Platit nebudou muset jak děti školou povinné, tak ani jejich mladší sourozenci a kamarádi. Délka pobytu zdarma se bude řídit délkou vstupného osoby starší 18 let, která musí návštěvníky do 12 let z důvodu bezpečnosti doprovázet,“ sdělila vedoucí Plaveckého bazénu Jindřichův Hradec Marcela Kůrková. Známky nerozhodují a děti nemusí mít vysvědčení s sebou – bazén chce ocenit půlroční snahu školáků a motivovat do 2. pololetí bez ohledu na prospěch.

Další změna režimu ve všedním chodu bazénu se chystá na týden od 12. do 18. února, na který připadají jarní prázdniny okresu Jindřichův Hradec. Bazénový komplex s plným rozsahem služeb bude možné v těchto dnech využívat denně od 10 do 20 hodin.