10.3 C
Jindřichův Hradec
25.05. 2024
Články

P.M.Truhlářství představuje své realizace | fotogalerie

Chcete inspiraci pro renovaci vašeho domova? Podívejte se na fotogalerii realizací firmy P.M.Truhlářství z Deštné u Jindřichova Hradce! Naše fotky zahrnují úžasné projekty v oblasti kuchyní, koupelen, ložnic, vestavěných skříní, šaten, dětských pokojů a obývacích pokojů, včetně detailních 3D návrhů.

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli přetvořit vaše sny na skutečnost!

Předsíň v lesku a krásným dřevěným dekorem. Nejoblíbenější kombinace materiálů. Vše na míru, praktické a domyšlené do posledního detailu.
Moderní televizní stolek a netradiční předělení místnosti. Velmi hezké a elegantní řešení. Precizní zpracování každé zakázky je naše motto!
Kuchyň do U, využili jsme každého místečka Vestavěné spotřebiče jsou samozřejmostí.
Šikmý strop není žádný problém. Vestavěná skříň na míru. Praktické řešení úložného prostoru do každého domu. Neznáme limity, všechno přizpůsobíme – šířku, výšku, hloubku…
  • Každá skříň je originál
  • Oproti levným sériovým skříním vyrábíme jen z kvalitních materiálů.
Chodba v rodinném domě potřebuje hodně úložného prostoru. Neváhejte nás kontaktovat a můžete se také těšit z vestavěného nábytku. Se vším poradíme, vymyslíme, zaměříme a můžeme vyrábět.
Šatna v podkroví? Žádný problém. Místo zábradlí skříňka a trám taky není problém.
Ložnice na míru. Skříň, postel a úložný prostor. Další skvěle odvedená práce.