5.8 C
Jindřichův Hradec
28.02. 2024
Pro děti

LÉTO V KUKUŘICI

Kukuřičné bludiště v Roseči

ZÁBAVA PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

LABYRINT – PLÁŽ – OBČERSTVENÍ

Otevřeno každý den od 1. července 2023 do 3. září 2023 vždy od 9 do 19 hod

Kukuřičné bludiště v Roseči letošní rok otevírá jubilejní 10. sezónu. Herní areál je určen především pro rodiny s dětmi, které hledají celodenní zábavu na vsi v krásné krajině Třeboňska v jižních Čechách. Místo by mělo připomínat to, co bylo dříve běžné, chceme dětem umožnit trávit volný čas v přírodě a na venkově.

Letošní rok nabízí nejen bloudění v kukuřici, ale i dnes už tradiční velký slámový hrad, který má zabudované 4 velkoplošné trampolíny, bazén, badminton, fotbal, ping pong, beachvolejbalové hřiště, motokáry, mono kola, klokaní boty a bosý chodník. Vyhledávanou atrakcí je možnost přespání v tepee a nebo pod hvězdami, nebo hra laser game se zbraněmi nerf a laserx.

Kukuřičné bludiště
Skutečný labyrint
Léto v kukuřici v Roseči je netradiční venkovní zábava, jejíž hlavní částí je největší kukuřičné bludiště na jihu Čech, které se každoročně obměňuje. Tématem Léta je návrat lidí k přírodě a v tomto duchu jsou tedy i v bludišti připravené úkoly a hádanky, kterými si mohou děti spolu s rodiči ozvláštnit průchod labyrintem.

Laser X game
To pravé večerní dobrodružství
Na rezervovaný večer se herní areál promění na Arénu pro Outdoor Laser x. Běháte v herním areálu, ve kterém je plno překážek a schovek, zastřílíte si s dětmi, partou, rodinou. Laser X je hra, která je zcela bezpečná hra vhodná pro všechny věkové skupiny – pro děti od 8 let, rodiny s dětmi, originální zábava s kamarády.

Přijďte si k nám zahrát hru LaserX! Hra je primárně určená pro děti starší 5 let, ale spoustu zábavy si s ní mohou užít i rodiče. Pistole střílí neviditelné infračervené paprsky, které jsou naprosto nezávadné jak pro člověka, tak pro životní prostředí.

Nabídneme vám dva druhy zbraní:

pro méně zkušené máme pistole Laser X
zkušenějším hráčům nabízíme Nerf Laser Ops
Můžete hrát ve dvou týmech nebo všichni proti všem, volba je jen na vás!

Přenocování v přírodě pod hvězdnou oblohou
Také letos nabídneme netradiční přespávání, Spaní pod hvězdami. V areálu Vás necháme přespat pod hvězdami bez narušení od pouličního osvětlení. Můžete si ustlat v trávě, na slámě, ale i v teepe. Představte si, že Vás ráno probudí paprsky slunce, zpívající ptáci a vy se klubete z peřin ustlaných na slámě anebo v trávě. Ráno Vám doneseme snídaňový koš s domácími produkty, čerstvým pečivem a voňavou kávu. Na přespání se může rezervovat pouze 5 lidí na každé teepee (celkem 2 teepee v areálu), abyste si mohli užít klid okolní přírody. Přespání je nutné rezervovat přes rezervační kalendář.

Náš areál je plný zábavy

Vybere si opravdu každý

  • Velký slámový hrad
  • Skákání na velkoplošných trampolínách
  • Beach volleyball
  • Plavání v sedmimetrovém bazénu
  • Ping pong
  • Motokáry
  • Monokola
  • Klokaní boty
  • Bosý chodník
  • Pro hosty areálu Léto v kukuřici WiFi zdarma

 

 

Ceník vstupného ZDE