14.5 C
Jindřichův Hradec
15.06. 2024
Obchody

Cyklo Pospíšil

 Jarošovská 54/II, Jindřichův Hradec

Jízdní kola, elektrokola a koloběžky značek:

KROSSHEAD –   LECTRONELEKTRO POWERKOSTKA

Cyklo Pospíšil

Provádíme kompletní služby v oblasti prodeje a servisu jízdních kol a elektrokol.

V naší nabídce naleznete široký výběr všech druhů jízdních kol a elektrokol různých značek, z velké části vyráběných v čechách, určených pro cykloturistiku nebo pro ryze sportovní účely. Naleznete u nás i řadu koloběžek, odrážedel a šlapadel a současně i nejrůznější sportovní pomůcky včetně rotopedů. A samozřejmě i množství cyklistických a sportovních doplňků.

Provádíme kompletní služby v oblasti prodeje a servisu jízdních kol a elektrokol. V naší nabídce naleznete široký výběr všech druhů jízdních kol různých značek, z velké části vyráběných v čechách, určených pro cykloturistiku nebo pro ryze sportovní účely. Pokud si nevíte s výběrem pro Vás vhodného kola rady, rádi Vám v naší prodejně pomůžeme. Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní zboží, že v naší prodejně naleznete vždy to, co hledáte. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším oceněním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte naši prodejnu a sami budete moci naše kvality posoudit.Mimo prodeje provádíme servis kol a elektrokol, diagnostiku systémů elektrokol, přestavujeme kola na elektrokola, měříme kapacitu baterií a zajišťujeme jejich kvalitní repase. 

Pokud si nevíte s výběrem pro Vás vhodného kola rady, máte-li otázky či nejasnosti, rádi Vám v naší prodejně pomůžeme.

Milovníkům ledu a bruslení nabízíme broušení bruslí.

Doufáme, že zde naleznete pro Vás atraktivní zboží, že v naší prodejně naleznete vždy to, co hledáte. Svých zákazníků si velmi vážíme a největším vyznamenáním pro nás je, když se k nám rádi vracejí. Navštivte naši prodejnu a sami budete moci naše kvality posoudit.


Jízdní kola a koloběžky značek:

KROSS – HEAD – LECTRON – ELECTO POWER – KOSTKA 

Dále je možno přímo na prodejně objednat  kola dalších výrobců


 

POSKYTUJEME BROUŠENÍ BRUSLÍ

 


Přestavby na elektrokola:

Cyklo - Leoš PospíšilMáte doma kolo, na kterém už vlastně ani nejezdíte, protože nemáte už tu správnou kondici nebo se vám prostě nechce šlapat do kopců?
Tak právě pro Vás jsme zavedli novou nabídku služeb – přestavbu starších jízdních kol na elektrokola. Elektrokolo je ideální dopravní prostředek do práce i na cyklovýlety po okolí. Provozní náklady jsou minimální a i s tímto kolem můžete udělat něco pro své zdraví a fyzickou kondici. Na rovince využijete vlastní síly a když přijde kopec, pomůže vám ho překonat elektromotor. Šlapat můžete, ušetříte tím energii baterie, ale do kopců se můžete elektrokolem nechat prostě vyvézt.Už žádné přehnané pocení ani zadýchávání. Užijete si  výlet a přírodu. Postupně třeba získáte zase dobrou kondici a motor budete potřebovat méně a méně, je to jen na vás. Nešlapte na místě na rotopedu u televize, vyrazte zase ven na vzduch!

Samozřejmě si u nás můžete zakoupit i kolo nové a doplnit ho elektropohonem, ale když už máte starší kolo doma, proč ho nepřestavět a neušetřit?

Přestavy provádíme z komponentů, které jsou prověřeny firmou E-POHONY Šikula s.r.o., která je výhradním distributorem Golden Motor Technology pro ČR, lídrem v technologiích pro přestavby elektrokol.


Na naší prodejně provádíme:

  • záruční a pozáruční servis kol (i zakoupených jinde)
  • servis elektrokol včetně diagnostiky systémů elektrokol a měření kapacity baterií
  • servis sportovního vybavení (kolečkové brusle, koloběžky, kočárky, rotopedy…)
  • poradenství v oblasti výběru kol, vybavení a doplňků, zabezpečení kol proti krádeži

více o sevisu ZDE


OTEVÍRACÍ DOBA:
Po – Pá
9.00-12.00 13.00-17.00

Nově u nás můžete objednat sportovní potřeby, rotopedy a další zboží od značky SPOKEY

 https://www.spokey.cz/

Cyklo