-0.3 C
Jindřichův Hradec
6.12. 2023
Služby a řemesla

Můj Sen | svatební agentura

SVATBA JAKO ZE SNU

Pomůžeme vám, aby váš svatební den byl stejně jedinečný jako vy. Uspořádáme svatbu v luxusních komnatách zámku, v kostele i na netradičních místech. Romantická svatba v přírodě, svatba v podzemní jeskyni, v letadle… je to jen na vás. Fantazii se meze nekladou.  Propojíme každý detail a vytvoříme svatbu vašich snů.

Svatbou to začíná. Užijte si tento jedinečný den a vykročte do manželství pravou nohou. Postaráme se o to, aby vaše “ANO” bylo nezapomenutelné.

Koordinace a organizace

Postaráme se o organizaci vaší svatby. Zahoďte starosti s organizací za hlavu. Dohlédneme na všechny dodavatele, sladíme harmonogram a dohlédneme na to, že si svatební den užijete, jak jste si představovali. Krása se skrývá v detailech – a na svatbě to platí dvojnásob.

Vizážistika

Každá nevěsta chce být ve svatební den dokonalá. Naše vizážistky najdou účes a make-up, který podtrhne vaši krásu a zvýrazní vaši jedinečnost. Svatební líčení přizpůsobí výběru šatů, šperků a ostatních doplňků. Postarají se, abyste měla bezchybný make-up a účes během celého svatebního dne.

Svatba na klíč

Přebíráme zodpovědnost od prvních příprav až po finální úklid. Od výběru dodavatelů, míst na obřad a hostinu, po zpracování časového harmonogramu a rozpočtu. Ve svatební den koordinujeme občerstvení, program a zábavu, ubytování hostů i přesuny na svatbě. My se postaráme, aby vše proběhlo bez chybičky. Vaším úkolem je užít si váš velký den.

Tématické svatby

Svatba v luxusních komnatách zámku, v kostele i na netradičních místech. Romantická svatba v přírodě, svatba v podzemní jeskyni, v letadle… je to jen na vás.

MÁM ZÁJEM

Neplánujete zrovna svatbu, ale hledáte vizážistku? Chcete zdůraznit Vaši přirozenou krásu a ženskost?

Jsem tady pro Vás. Jsem certifikovaná Make-Up Artist v Make-Up Institude Prague. Věnuji se nejen svatebnímu líčení, ale nabízím i další možnosti:

  • beauty líčení
  • denní líčení
  • plesové líčení
  • foto make-up
  • vlasový styling

KONTAKT

Markéta Malíková

Každý člověk je jiný a každý má svou vlastní představu o svatbě. K našim snoubencům proto přistupuji individuálně a s největším respektem.

Jsou to novomanželé, koho budou vzpomínky na jejich velký den provázet celým životem, mým cílem je, aby jejich vzpomínky byly plné lásky, smíchu a slziček štěstí.