22.8 C
Jindřichův Hradec
18.07. 2024
Obchody

Optika liška

Optika liška

Měření zraku – Provádíme odborné měření zraku na moderních přístrojích francouzské firmy Essilor. Věnovat se vám bude specialista akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Aplikace kontaktních čoček – Pro prvonositele a reaplikace pro nositele kontaktních čoček specialistou v oboru kontaktologie.

Dioptrické brýle – Nabízíme širokou paletu diptrických brýlí pro všechny věkové kategorie. Najdete u nás brýle pro pány, dámy i děti, vyrobené z rozličných materiálů, módních tvarů a barev v širokém spektru velikostí a to nejen světově proslulých značek, ale méně známých výrobců.

Sluneční brýle – Ochrana zraku před škodlivým UV zářením je dnes již samozřejmostí. Součástí Optiky liška je i kolekce módních a sportovních slunečních brýlí. Rádi vám zhotovíme i dioptrické sluneční brýle.

Sportovní brýle – Jsou speciální kategorií nabídky Optiky liška. Spolupracujeme s dodavatelem německých sportovních brýlí Sziols

Kontaktní čočky – Kompletní sortiment spojený s nošením kontaktních čoček

Dětská optika – Brýle pro naše nejmenší zákazníky, okluzory, pomůcky pro sportující děti nosící brýle…. apod.

Servis brýlí – Provádíme kompletní servis brýlí.

Optika liška


Prodávané značky:

SziolsJaguar, Davidoff, MEXX, OWP, Tom Tailor, Lacoste, Esprit, Elle, Blackfin, Calvin Klein, Ray-Ban, Vogue, Redbull, Jimmy Choo, Swarovski a další.


Otevírací doba:

pondělí – pátek

9:00 – 17:00