18.5 C
26.06. 2024
Sportovní zprávy

Úspěšné tažení jindřichohradeckých karatistů v 2. kole Národního poháru

V 2. kole Národního poháru ČSKe, které se konalo v Českých Budějovicích, předvedli závodníci jindřichohradeckého klubu Okinawa Karate Do skvělé výkony a odvezli si domů cenné medaile.

V kategorii kata svedla těžké boje Emily Brodinová, která vyhrála první dvě kola a prohrála až v semifinále. V boji o třetí místo už nezaváhala a obsadila krásné 3. místo. Duc Minh Nguyen prošel v kata pěti koly a také prohrál až v semifinále. Bohužel boj o třetí místo prohrál a celkově obsadil 5. místo v konkurenci více než 40 závodníků. Další závodníci, Alex Řežábek a Aneta Lehká, vypadli v prvních kolech, ale i jejich snaha je hodna obdivu.

V kumite získali karatisté Jindřichova Hradce tři bronzové medaile. Aneta Lehká se blýskla 3. místem, když první zápas vyhrála 8:0 a druhý 7:3. I přes skvělý výkon se jí nepodařilo postoupit do finále. Bronzové medaile také získali Emily Brodinová a Duc Minh Nguyen. Další závodníci, Milan Macášek, Filip Karol a Alex Řežábek, zůstali bez medaile, ale jejich výkony byly rovněž výborné.

Celkově závodníci Okinawa Karate Do předvedli skvělé výkony a domů si odvezli zasloužené medaile a cenné zkušenosti.