25.5 C
Jindřichův Hradec
18.06. 2024
Archivní

Soukromý: V. ročník Vajgarské saně

  • 16. 7. 2022 (sobota) od 9:00
  • Rybník Vajgar, areál městské plovárny J. Hradec, Denisova ulice

Po dvou ročnících se vracíme zpět na rybník Vajgar do areálu městské plovárny přímo v J. Hradci. Bude zde veškeré zázemí pro závodníky a po celý den bude zajištěno i občerstvení. Je zde možnost zapůjčit si různá šlapadla, lodičky, paddleboardy.

Celý den bude zakončen živou hudbou k poslechu a tanci.

Závod je otevřený veřejnosti a mohou se do něho hlásit skupiny závodníků smíšených posádek (vždy minimálně 6 žen)dámských posádek a v kategorii do 18 let. Dále bude vyhlášena kategorie FIRMA, která závodí současně v kategorii MIX či ŽENY, je ale hodnocena i zvlášť, boduje zároveň v Národní lize firemních posádek – na základě podepsané smlouvy o reklamě a vystavené faktury.

POZOR ZMĚNA, NÁVRAT NA RYBNÍK VAJGAR!!!

Pořádá spolek Vajgarská saň z.s. ve spolupráci s Českou asociací dračích lodí. Závod se započítává do žebříčku národního poháru dračích lodí, české národní ligy a Dragon Boat Grand Prix.

V sobotu proběhne druhý ročních Vajgarské saně

Posádka má 20 pádlujících plus jeden bubeník. Pojede se sprint na 200 m a v případě dostatečného zájmu posádek i závod na 1.000 m.

Startovné pro dospělé posádky je 6.500, – Kč, pro juniorské posádky je to 1.000, – Kč, kategorie FIRMA má startovné stanoveno na 10.000, – Kč.

Dračí lodě s profesionálním kormidelníkem zajišťuje pořadatel.

Další informace na [email protected] nebo na telefonu 602 804 058.

Parkování: Denisova ulice bude částečně zjednosměrněna směrem z centra a bude možno parkovat přímo v této ulici. Jinak v přilehlých ulicích a parkovištích dle dopravního značení.

Občerstvení: Občerstvení v místní restauraci a ve stáncích v areálu závodu.

Předběžný časový harmonogram:

  • 9:00 – 11:00      možnost tréninkových jízd přihlášených posádek (pokud bude mít některá z posádek zájem, lze domluvit individuálně trénink i v týdnu před samotným závodem)
  • 10:00                   porada kapitánů
  • 11:00                    zahájení závodů
  • 18:00                   předpokládaný konec závodů a vyhlášení výsledků
  • 19:00 – ???         volná zábava, živá hudba