2.4 C
Jindřichův Hradec
27.02. 2024
Ubytování

Malíkovský Dvůr

Malíkovský Dvůr
 • Malíkovský Dvůr
 • Malíkov nad Nežárkou 6, Jindřichův Hradec
 • Telefon: +420 384 385 024 Míša a Petr Perlovi
 • Mobil: +420 777 298 506 Míša; +420 602 337 836 Petr
 • Email: [email protected]
 • Web: www.malikovskydvur.cz
 • Rezervace přijímáme také prostřednictvím e-mailu [email protected].

Chtěli byste okusit mír a klid našeho přátelského pensionu a Jižních Čech? Poznat překrásnou přírodu České Kanady?

Uvolněte se a odpočiňte si v krásném prostředí hlubokých lesů České Kanady v těsné blízkosti malebného Jindřichova Hradce. Nechte se okouzlit ranním pohledem z okna, sejděte k voňavé snídani, užívejte klidu a u šálku dobré kávy vybírejte z lákavé nabídky výletů, či se začtěte do dobrých zpráv ranních novin. Ať již sednete na kolo, vyrazíte na túru do lesů, za prohlídkou hradů či historií měst, nebo okusíte koupání v rybnících a pískovnách s malými plážemi, vždy budete mile překvapeni malebností a čistotou přírody i nádherou vesniček a měst.

Malíkovský DvůrKdo chce, může si jen tak užívat na dece na rozkvetlé zahradě ve stínu jabloně s dětmi hrajícími si na pískovišti nebo houpačce. Protáhnout se pak můžete při ping pongu, vyzkoušet neobvyklý speedminton či koloběžku kolobku.

Ubytování:

Všech deset ložnic je vybaveno kompletním sociálním zařízením, se sprchou, nebo vanou, individuálně designované a vkusně dekorované v tradičním anglickém stylu s dotykem českého venkova. Po celkové rekonstrukci se stavení stává plným venkovského klidu k zajištění Vašeho úplného pohodlí. Jsme připraveni na jednotlivce, páry a samozřejmě celé rodiny s dětmi – rodinné apartmány. Čekají na Vás dvoulůžkové resp. třílůžkové pokoje s možností přistýlky, nebo dětské postýlky a dále čtyřlůžkové a jeden šestilůžkový dvoupokojový apartmán, samozřejmě také s možností přistýlky či dětské postýlky. Jeden pokoj má bezbariérový přístup.

Snídaně s místními produkty jsou podávány v prostorné jídelně formou švédského stolu. Taktéž Vám můžeme připravit oběd v balíčku na cestu, například na vaší celodenní cyklotúru. Pro váš komfort je vám celý den k dispozici vybavená kuchyň s lednicí, sporákem, mikrovlnou troubou, konvicí, kávovarem, atd. V blízkém okolí jsou restaurace a hospůdky s dobrou domácí kuchyní. Večery můžete trávit ve společenské místnosti, na zahradě, nebo u krbu, či jen s knížkou v klidném atriu.
Po domluvě připravujeme večerní grilování. Naší specialitou jsou steaky z masa místního chovatele a nejčerstvější pstruzi jaké si můžete dát. Druhý lávový gril na zahradě je pro Vaše kulinářské radosti přichystán, stejně tak ohniště. K večernímu opékání Vám přichystáme špekáčky z domácí výroby. Pro zpříjemnění Vašeho pobytu Vám nabízíme dobrá moravská vína, čepované pivo – Svijanský Máz a drobné pamlsky.

Zařízení a vybavení:
Pro vaše děti máme mnoho možností na hraní. Buď v prostorné herně se spoustou Lega, knížek, šipek a jiných hraček. Místo na galerii je vybaveno TV a DVD přehrávačem. Venku je Vám k dispozici celá veliká zahrada s pískovištěm. Pro všechny máme připravenou malou knihovnu. V celém objektu máme WiFi pro Vaše spojení se Světem. Pro bezpečné parkování Vám poslouží zadní zahrada a kola s kočárky parkují v uzamykatelné kolárně.

Rezervační formulář:

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Váš telefon (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva

  Kontrolní otázka (nutno vyplnit):